corwin cursor circle black

Blumental Offices

Nové sídlo našej spoločnosti. Ocenený projekt, transformujúci zanedbané bratislavské predmestie na plnohodnotný živý mestský blok.

Architekt

A1 ReSpect

Status

Dokončené 2018

Lokalita

Bratislava - Staré Mesto
scroll down icon

Blumental offices sú súčasťou projektu, ktorý premenil zanedbanú lokalitu bratislavského predmestia na plnohodnotný živý mestský blok, ktorý vďaka citlivému začleneniu do kontúr historického starého mesta posúva a rozširuje jeho hranice. Súčasťou tohto projektu sú byty, kancelárske aj obchodné priestory.

Zobraziť viac o projekte

Kancelárie

Budovy s piatimi a dvanástimi podlažiami, ktoré svojím tvarom vymedzujú novovzniknuté námestie Mateja Korvína, poskytujú vyše 15 000 m² kancelárskych priestorov najvyššieho štandardu (certifikát LEED Gold), v ktorých našla svoje nové sídlo aj naša spoločnosť Corwin.

Lokalita

Okrem kompletnej občianskej vybavenosti poskytuje Blumental svojim nájomcom a ich zamestnancom aj vynikajúcu dopravnú dostupnosť. Vďaka svojej polohe pri dopravnom uzle Račianske mýto je dostupná hlavnými ťahmi zo všetkých smerov – z letiska, zo železničnej a autobusovej stanice, ako aj takmer dvadsiatimi linkami MHD (220 spojov v špičke).

Zobraziť menej o projekte

Podlaží

12

Prenajímateľnej plochy

19 500 m²

Ocenenie

Pracovné prostredie ocenené porotou

Einpark Offices

corwin icon circle next page button Zistiť viac

Pokračovať na

Ako pracujeme

corwin icon circle continue
phone menu open button phone menu close button

Cookies

Pomocou cookies vieme zlepšiť váš použivateľský zážitok. Podmienky ochrany osobných údajov nájdete tu.