Let’s talk
Let’s talk

Naša história

S developmentom sme začali na Slovensku v roku 2010. Napriek našim skromným začiatkom sme sa z malej spoločnosti rýchlo transformovali na jedného z najmodernejších a najprogresívnejších developerov na Slovensku. Na trhu sme uspeli najmä vďaka tomu, že sme našim zákazníkom vždy ponúkali zdravšiu alternatívu a vyšší štandard. Vďaka nášmu nezlomnému úsiliu sme sa stali kľúčovým hráčom na trhu. Dnes pôsobíme na troch európskych trhoch, kde kontinuálne nastavujeme vyššiu latku štandardov v segmente udržateľných nehnuteľností.

Od prvého dňa sme sa zaviazali, že každý nový projekt posunieme o úroveň vyššie ako ten predchádzajúci. Postupne sme rástli od menších projektov a posunuli sa k čoraz väčším a ambicióznejším projektom, na ktorých sme spolupracovali s  najznámejšími menami svetovej architektúry a urbanizmu. V uplynulých rokoch sme úspešne zrevitalizovali niekoľko bratislavských brownfieldov, vdýchli im nový život a premenili ich na živé susedstvá. Našu pozíciu lídra v ekologickom developmente sme upevnili získaním certifikácie za výstavbu najzelenšej budovy na Slovensku a v roku 2021 sa nám tento úspech podarilo zopakovať aj na slovinskom trhu, kde pôsobíme od roku 2018. V roku 2022 sme otvorili naše nové kancelárie v Prahe v Českej republike.

Hello. Očakávali sme vás.

Vyplňte formulár, alebo nám pošlite email

Please try again and make sure to fill all required fields. If it doesn't work, please reach us by mail or phone.

Thank you

Form was successfully send.
We will contact you shortly.

Ups.

Something went wrong. Please try again.

Nechajte svoje peniaze rásť spolu s našimi projektmi

Vyplňte formulár alebo nás kontaktujte na invest@corwin.sk

Investujte teraz

Blumental Offices

A1 ReSpect
Dokončené 2018
Bratislava - Staré Mesto

Nové sídlo našej spoločnosti. Oceňovaný projekt, transformujúci zanedbané bratislavské predmestie na plnohodnotný živý mestský blok.

Blumental Offices sú súčasťou projektu, ktorý premenil zanedbané pozemky po bývalej tabakovej továrni na pulzujúcu a integrovanú súčasť mesta. Súčasťou projektu je rezidenčná budova a prevádzky v parteri, ktoré spolu s kancelárskou časťou prispeli k vytvoreniu živej a rušnej mestskej komunity. Rešpektovaním kontúr starého mesta projekt úspešne rozširuje hranice jeho centra a vytvára tak atraktívnu destináciu pre jeho nájomcov aj obyvateľov.

Priestory:

Budovy s piatimi a dvanástimi podlažiami poskytujú vyše 15 000 m² kancelárskych priestorov najvyššieho štandardu s certifikáciou LEED Gold. Svojím tvarom vymedzujú novovzniknuté Námestie Mateja Korvína, ktoré prinieslo do lokality živý a otvorený priestor, ideálny pre komunitné akcie, spoločenské stretnutia a voľnočasové aktivity. Aj vďaka nemu sa Blumental stal obľúbeným miestom nielen firiem, ale aj obyvateľov z jeho okolia.

Lokalita:

Okrem kompletnej občianskej vybavenosti poskytuje Blumental svojim nájomcom a aj ich zamestnancom vynikajúcu dopravnú dostupnosť. Vďaka svojej polohe pri dopravnom uzle Račianske mýto je dostupná hlavnými ťahmi zo všetkých smerov – z letiska, zo železničnej a autobusovej stanice, ako aj takmer dvadsiatimi linkami MHD.

V číslach:

Kancelárske priestory

19 500 m2

Parkovacie miesta

650

Podlažia

18

Certifikácie a ocenenia:

LEED Platinum
CIJ Awards: Best Leading Green Development 2020
Building of the year 2020-21
Blumental Offices - Gallery picture 0
Blumental Offices - Gallery picture 1
Blumental Offices - Gallery picture 2
Blumental Offices - Gallery picture 3
Blumental Offices - Gallery picture 4
Blumental Offices - Gallery picture 5
A1 ReSpect
Dokončené 2018
Bratislava - Staré Mesto

Páči sa vám naša práca?
Prihláste sa na náš newsletter

Please try again and make sure to fill all required fields. If it doesn't work, please reach us by mail or phone.

Thank you

You were successfully added tou our mailing list.

Ups.

Something went wrong. Please try again.