Domov Pre investorov
Let’s talk
Let’s talk

Naša história

S developmentom sme začali na Slovensku v roku 2010. Napriek našim skromným začiatkom sme sa z malej spoločnosti rýchlo transformovali na jedného z najmodernejších a najprogresívnejších developerov na Slovensku. Na trhu sme uspeli najmä vďaka tomu, že sme našim zákazníkom vždy ponúkali zdravšiu alternatívu a vyšší štandard. Vďaka nášmu nezlomnému úsiliu sme sa stali kľúčovým hráčom na trhu. Dnes pôsobíme na troch európskych trhoch, kde kontinuálne nastavujeme vyššiu latku štandardov v segmente udržateľných nehnuteľností.

Od prvého dňa sme sa zaviazali, že každý nový projekt posunieme o úroveň vyššie ako ten predchádzajúci. Postupne sme rástli od menších projektov a posunuli sa k čoraz väčším a ambicióznejším projektom, na ktorých sme spolupracovali s  najznámejšími menami svetovej architektúry a urbanizmu. V uplynulých rokoch sme úspešne zrevitalizovali niekoľko bratislavských brownfieldov, vdýchli im nový život a premenili ich na živé susedstvá. Našu pozíciu lídra v ekologickom developmente sme upevnili získaním certifikácie za výstavbu najzelenšej budovy na Slovensku a v roku 2021 sa nám tento úspech podarilo zopakovať aj na slovinskom trhu, kde pôsobíme od roku 2018. V roku 2022 sme otvorili naše nové kancelárie v Prahe v Českej republike.

Hello. Očakávali sme vás.

Vyplňte formulár, alebo nám pošlite email

Skúste to znova a uistite sa, že ste vyplnili všetky povinné polia. Ak to nefunguje, kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky.

Ďakujeme

Formulár bol úspešne odoslaný.
Čoskoro vás budeme kontaktovať.

Ups.

Niečo sa pokazilo. Prosím skúste znova.

Nechajte svoje peniaze rásť spolu s našimi projektmi

Vyplňte formulár alebo nás kontaktujte na invest@corwin.sk

Investujte teraz

Pre investorov

Toto je vaša cesta k profitu

Sme medzinárodná real estate skupina s viac ako 13-ročnými skúsenosťami v tvorbe udržateľných mestotvorných projektov. Medzi naše projekty patrí najväčší a najudržateľnejší kancelársky development v Slovinsku – Vilharia, oceňovaný Guthaus či prvá budova s certifikátom LEED Zero Carbon v strednej Európe – Einpark Offices. Každý z našich projektov je jedinečný. To čo majú spoločné sú špičkové technológie, kvalitná architektúra a spoľahlivá návratnosť investícií.

Chcem investovať

Linhartov Kvart Bonds

Povzbudení našou úspešnou emisiou na slovenskom trhu v roku 2021 spúšťame druhú emisiu dlhopisov v súvislosti s naším ľubľanským projektom Linhartov Kvart.

Úroky
6 % p.a.
Celkový objem emisie
9 500 000 €
Nominálna hodnota
10 000 €
Splatnosť
5 rokov
Bezpečnosť
Zabezpečené pozemkom
Odbornosť overená časom

Odbornosť overená časom

Naše dlhopisy, ku ktorým bude zriadená hypotéka na pozemok projektu, predstavujú jednu z najstabilnejších investičných možností na trhu.

Trvalo udržateľný rozvoj

Trvalo udržateľný rozvoj

Sme trendsetterom v oblasti udržateľných nehnuteľností a lídrom v témach ESG. Investovať do našich projektov znamená udržať si náskok na trhu a prispieť k pozitívnemu a zodpovednému rastu nášho mesta.

Bezpečná investícia

Bezpečná investícia

Nehnuteľnosti sú jedinečným produktom. Sú pevné, hmatateľné a spĺňajú jednu z našich najzákladnejších potrieb. Naše dlhopisy zabezpečené pozemkom projektu predstavujú jednu z najstabilnejších a najkonzervatívnejších investičných možností na trhu.

vytvorenej investičnej hodnoty vytvorenej investičnej hodnoty

430 mil. €

hodnota pripravovaných projektov hodnota pripravovaných projektov

2,2 mld. €

dokončených projektov dokončených projektov

12

odovzdaných bytov odovzdaných bytov

1 276

bytov v príprave alebo vo výstavbe bytov v príprave alebo vo výstavbe

5 000 +

odovzdaných alebo pripravovaných kancelárskych priestorov odovzdaných alebo pripravovaných kancelárskych priestorov

131 070m2

zelených striech zelených striech

16 861m2

zelených plôch v okolí našich projektov zelených plôch v okolí našich projektov

19 422m2

peších komunikácií peších komunikácií

13 297m2

športovísk a ihrísk v rámci našich projektov športovísk a ihrísk v rámci našich projektov

3 320m2

Dokumenty

Oboznámte sa s našou spoločnosťou a získajte hlbšie pochopenie investičných príležitostí, ktoré ponúkame, stiahnutím všetkých relevantných materiálov.

Potenciálnym investorom sa odporúča pred investičným rozhodnutím prečítanie prospektu, aby plne porozumeli potenciálnym rizikám a odmenám spojeným s investičným rozhodnutím. Prospekt bol schválený Agentúrou pre trh s cennými papiermi Slovinskej republiky (ďalej len „ATVP“). Schválenie prospektu ATVP by sa nemalo vykladať ako schválenie verejne ponúkaných cenných papierov alebo prijatých na obchodovanie na regulovanom trhu. Uvažujete o kúpe produktu, ktorý nie je jednoduchý a môže byť ťažké ho pochopiť.

Nechajte svoje peniaze rásť spolu s našimi projektmi

Vyplňte formulár alebo nám zašlite email invest@corwin.sk

Ďakujeme

Formulár bol úspešne odoslaný.
Čoskoro vás budeme kontaktovať.

Ups.

Niečo sa pokazilo. Prosím skúste znova.

Partneri projektu

<b>Viac o</b> Corwin

Shareholder

Corwin je lídrom v oblasti udržateľných nehnuteľností pôsobiacich v Slovinsku, na Slovensku a v Česku. Už 13 rokov prinášame najambicióznejšie projekty na trhu a sme priekopníkmi nových prístupov v oblasti trvalo udržateľného rozvoja.

<b>Viac o</b> Hartenberg Holding

Shareholder

Hartenberg Holding je spoločnosť zameraná na investície do aktív v stredoeurópskom regióne, predovšetkým v Českej republike, na Slovensku a v Poľsku. Majetkové záväzky od zakladateľov dosahujú 200 miliónov EUR. Medzi ich významné aktíva patrí FutureLife – jeden z najväčších a najrýchlejšie rastúcich poskytovateľov asistovanej reprodukcie na svete, alebo medzinárodná údržba lietadiel Avia Prime.

<b>Viac o</b> Ilirika

Leading Brokerage Company

ILIRIKA d.d. je jednou z popredných maklérskych spoločností v Slovinsku s viac ako 20-ročnými skúsenosťami. Ponúkajú širokú škálu služieb vrátane maklérstva, podnikového financovania a správy finančných nástrojov.

<b>Viac o</b> Fatur Menard

Security Agent

Fatur Menard je etablovaná slovinská advokátska kancelária s rozsiahlymi skúsenosťami s riešením najzložitejších právnych problémov a budovaním špičkových prípadov v širokej škále odvetví.

Páči sa vám naša práca?
Prihláste sa na náš newsletter

Skúste to znova a uistite sa, že ste vyplnili všetky povinné polia. Ak to nefunguje, kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky.

Thank you

You were successfully added tou our mailing list.

Ups.

Niečo sa pokazilo. Prosím skúste znova.