Domov Naše projekty
Let’s talk
Let’s talk

Naša história

S developmentom sme začali na Slovensku v roku 2010. Napriek našim skromným začiatkom sme sa z malej spoločnosti rýchlo transformovali na jedného z najmodernejších a najprogresívnejších developerov na Slovensku. Na trhu sme uspeli najmä vďaka tomu, že sme našim zákazníkom vždy ponúkali zdravšiu alternatívu a vyšší štandard. Vďaka nášmu nezlomnému úsiliu sme sa stali kľúčovým hráčom na trhu. Dnes pôsobíme na troch európskych trhoch, kde kontinuálne nastavujeme vyššiu latku štandardov v segmente udržateľných nehnuteľností.

Od prvého dňa sme sa zaviazali, že každý nový projekt posunieme o úroveň vyššie ako ten predchádzajúci. Postupne sme rástli od menších projektov a posunuli sa k čoraz väčším a ambicióznejším projektom, na ktorých sme spolupracovali s  najznámejšími menami svetovej architektúry a urbanizmu. V uplynulých rokoch sme úspešne zrevitalizovali niekoľko bratislavských brownfieldov, vdýchli im nový život a premenili ich na živé susedstvá. Našu pozíciu lídra v ekologickom developmente sme upevnili získaním certifikácie za výstavbu najzelenšej budovy na Slovensku a v roku 2021 sa nám tento úspech podarilo zopakovať aj na slovinskom trhu, kde pôsobíme od roku 2018. V roku 2022 sme otvorili naše nové kancelárie v Prahe v Českej republike.

Hello. Očakávali sme vás.

Vyplňte formulár, alebo nám pošlite email

Skúste to znova a uistite sa, že ste vyplnili všetky povinné polia. Ak to nefunguje, kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky.

Ďakujeme

Formulár bol úspešne odoslaný.
Čoskoro vás budeme kontaktovať.

Ups.

Niečo sa pokazilo. Prosím skúste znova.

Nechajte svoje peniaze rásť spolu s našimi projektmi

Vyplňte formulár alebo nás kontaktujte na invest@corwin.sk

Investujte teraz

Vilharia

Najzelenšia office budova v Slovinsku.

Schmidt Hammer Lassen Architects
Pripravuje sa
Ljubljana
Objavte priestory

Najzelenšia kancelárska budova v Slovinsku, navrhnutá v súlade so severskými architektonickými tradíciami a estetikou.

Vilharia sa usiluje stať sa novým významným bodom na mape mesta, kde sa najmodernejšie inovácie vytvorené ľudskou rukou snúbia s odvekými prírodnými princípmi. Jej cieľom je premeniť v súčasnosti málo využívaný vybetónovaný pozemok na otvorenú, modernú a udržateľnú stavbu. Pomôžu jej k tomu aktívne zelené strechy, jeden z kľúčových prvkov projektu. Práve tie dokážu znížiť negatívne dôsledky tepelných ostrovov, vytvoria v okolí projektu zdravšie prostredie a poskytnú budúcim nájomníkom budovy miesto pre oddych. Spolu s unikátnymi technológiami a ideálnou polohou pomôžu Vilharii v jej premene na udržateľný biznis hub v srdci Ľubľany.

Priestory:

Typické podlažia s výmerou viac ako 5 500 m² sú navrhnuté tak, aby boli vysoko flexibilné a dokázali vyhovieť nárokom či už jedného veľkého nájomcu alebo viacerým menším. Najväčšou flexibilitou disponujú prvé dve podlažia, ktoré sú prístupné všetkými piatimi výťahmi. Na prízemí navyše počítame s retailovými prevádzkami, ktoré ocenia nielen nájomníci budovy, ale aj jej návštevníci, keďže tento aktívny a otvorený priestor bude prístupný priamo z ulice. Veríme, že vytvorením prístupného a príjemného priestoru posilníme komunitný charakter projektu a vytvoríme dynamické prostredie, ktoré podporuje vzájomnú interakciu a spoluprácu.

Lokalita:

Vilharia sa nachádza v tesnej blízkosti najväčšieho dopravného uzla v krajine – priamo pri Ľubľanskej hlavnej stanici a budúceho Transport Hub-u – prepojeného komerčného a logistického centra mesta. Vďaka svojej výbornej polohe má Vilharia skvelé napojenie na MHD, možnosti parkovania, občiansku vybavenosť a celý zvyšok krajiny. Vilharia je preto predurčená stať sa budúcim centrom tejto prekvitajúcej biznis štvrte.

V číslach:

Celková prenajímateľná plocha

36 500 m2

Celková prístupná plocha striech

2 000 m2

Typická podlahová plocha

6 000 m2

Certifikácia

LEED Platinum

Vilharia - Gallery picture 0
Vilharia - Gallery picture 1
Vilharia - Gallery picture 2
Vilharia - Gallery picture 3
Vilharia - Gallery picture 4
Schmidt Hammer Lassen Architects
Pripravuje sa
Ljubljana
Objavte priestory

Páči sa vám naša práca?
Prihláste sa na náš newsletter

Skúste to znova a uistite sa, že ste vyplnili všetky povinné polia. Ak to nefunguje, kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky.

Thank you

You were successfully added tou our mailing list.

Ups.

Niečo sa pokazilo. Prosím skúste znova.