Domov Naše projekty
Let’s talk
Let’s talk

Naša história

S developmentom sme začali na Slovensku v roku 2010. Napriek našim skromným začiatkom sme sa z malej spoločnosti rýchlo transformovali na jedného z najmodernejších a najprogresívnejších developerov na Slovensku. Na trhu sme uspeli najmä vďaka tomu, že sme našim zákazníkom vždy ponúkali zdravšiu alternatívu a vyšší štandard. Vďaka nášmu nezlomnému úsiliu sme sa stali kľúčovým hráčom na trhu. Dnes pôsobíme na troch európskych trhoch, kde kontinuálne nastavujeme vyššiu latku štandardov v segmente udržateľných nehnuteľností.

Od prvého dňa sme sa zaviazali, že každý nový projekt posunieme o úroveň vyššie ako ten predchádzajúci. Postupne sme rástli od menších projektov a posunuli sa k čoraz väčším a ambicióznejším projektom, na ktorých sme spolupracovali s  najznámejšími menami svetovej architektúry a urbanizmu. V uplynulých rokoch sme úspešne zrevitalizovali niekoľko bratislavských brownfieldov, vdýchli im nový život a premenili ich na živé susedstvá. Našu pozíciu lídra v ekologickom developmente sme upevnili získaním certifikácie za výstavbu najzelenšej budovy na Slovensku a v roku 2021 sa nám tento úspech podarilo zopakovať aj na slovinskom trhu, kde pôsobíme od roku 2018. V roku 2022 sme otvorili naše nové kancelárie v Prahe v Českej republike.

Hello. Očakávali sme vás.

Vyplňte formulár, alebo nám pošlite email

Skúste to znova a uistite sa, že ste vyplnili všetky povinné polia. Ak to nefunguje, kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky.

Ďakujeme

Formulár bol úspešne odoslaný.
Čoskoro vás budeme kontaktovať.

Ups.

Niečo sa pokazilo. Prosím skúste znova.

Nechajte svoje peniaze rásť spolu s našimi projektmi

Vyplňte formulár alebo nás kontaktujte na invest@corwin.sk

Investujte teraz

Kvartet

Miesto, kde sa výhľad na Alpy stretáva s mestskou atmosférou.

OFIS arhitekti
Dokončené
Ljubljana - Šiška
Cena a dostupnosť

Náš prvý projekt za hranicami Slovenska, rezidenčný súbor Kvartet, významne prispieva k regenerácii pôvodnej priemyselnej oblasti.

Po viacerých úspešných projektoch v Bratislave a viacnásobnom ocenení cenou Developer roka sme prišli zúročiť svoje skúsenosti aj do Ľubľany, hlavného mesta Slovinska. Náš prvý rezidenčný projekt v Slovinsku Kvartet vyrastá v rýchlo sa rozvíjajúcej štvrti mesta. Vďaka spolupráci s renomovanými architektami zo štúdia OFIS ponúka svojim budúcim obyvateľom modernú súčasnú architektúru, ktorá nastavuje trend budúcemu rozvoju celej lokality.

Bývanie:

Súbor pozostáva zo štyroch terasovitých rezidenčných veží, kde na 15 podlažiach vzniklo spolu 236 bytov. Tie sú určené pre ľudí, ktorí hľadajú prvé bývanie, ako aj pre rodiny, ktoré poteší extenzívna parková úprava na nádvorí či príležitosť vychutnať si nerušené výhľady na Alpy z terás na vrchných podlažiach.

Lokalita:

Projekt Kvartet je súčasťou mestskej štvrte, ktorá vzniká výraznou transformáciou a regeneráciou pôvodnej priemyselnej oblasti. Nachádza sa len tri kilometre od centra mesta a ťaží tak z vybudovanej občianskej vybavenosti či z pohodlnej dostupnosti verejnou dopravou. To, že sa navyše nachádza na pamätnom, 33 kilometrov dlhom okružnom chodníku okolo Ľubľany, je len príjemný bonus.

V číslach:

Rezidenčné budovy

4

Byty

236

Podlažia

15

Verejný park

4 000 m²

Kvartet - Gallery picture 0
Kvartet - Gallery picture 1
Kvartet - Gallery picture 2
Kvartet - Gallery picture 3
Kvartet - Gallery picture 4
OFIS arhitekti
Dokončené
Ljubljana - Šiška
Cena a dostupnosť

Páči sa vám naša práca?
Prihláste sa na náš newsletter

Skúste to znova a uistite sa, že ste vyplnili všetky povinné polia. Ak to nefunguje, kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky.

Thank you

You were successfully added tou our mailing list.

Ups.

Niečo sa pokazilo. Prosím skúste znova.