Let’s talk
Let’s talk

Naša história

S developmentom sme začali na Slovensku v roku 2010. Napriek našim skromným začiatkom sme sa z malej spoločnosti rýchlo transformovali na jedného z najmodernejších a najprogresívnejších developerov na Slovensku. Na trhu sme uspeli najmä vďaka tomu, že sme našim zákazníkom vždy ponúkali zdravšiu alternatívu a vyšší štandard. Vďaka nášmu nezlomnému úsiliu sme sa stali kľúčovým hráčom na trhu. Dnes pôsobíme na troch európskych trhoch, kde kontinuálne nastavujeme vyššiu latku štandardov v segmente udržateľných nehnuteľností.

Od prvého dňa sme sa zaviazali, že každý nový projekt posunieme o úroveň vyššie ako ten predchádzajúci. Postupne sme rástli od menších projektov a posunuli sa k čoraz väčším a ambicióznejším projektom, na ktorých sme spolupracovali s  najznámejšími menami svetovej architektúry a urbanizmu. V uplynulých rokoch sme úspešne zrevitalizovali niekoľko bratislavských brownfieldov, vdýchli im nový život a premenili ich na živé susedstvá. Našu pozíciu lídra v ekologickom developmente sme upevnili získaním certifikácie za výstavbu najzelenšej budovy na Slovensku a v roku 2021 sa nám tento úspech podarilo zopakovať aj na slovinskom trhu, kde pôsobíme od roku 2018. V roku 2022 sme otvorili naše nové kancelárie v Prahe v Českej republike.

Hello. Očakávali sme vás.

Vyplňte formulár, alebo nám pošlite email

Please try again and make sure to fill all required fields. If it doesn't work, please reach us by mail or phone.

Thank you

Form was successfully send.
We will contact you shortly.

Ups.

Something went wrong. Please try again.

Nechajte svoje peniaze rásť spolu s našimi projektmi

Vyplňte formulár alebo nás kontaktujte na invest@corwin.sk

Investujte teraz

Guthaus

Vitajte v budúcnosti.

AllesWirdGut
Dokončené 2022
Bratislava - Nové Mesto
Cena a dostupnosť

Unikátny bytový komplex, ktorý naštartoval premenu zanedbanej priemyselnej zóny na živý mestský bulvár pozdĺž Račianskej ulice

Výnimočná kvalita projektu GUTHAUS je výsledkom spolupráce renomovaných architektov z AllesWirdGut, krajinných architektov z MAN MADE LAND, technologických expertov z Transsolar a urbanistov z raum & kommunikation. Budova sa vyznačuje inovatívnymi technologickými riešeniami, vysokokvalitnou vybavenosťou a premysleným spojením s okolím pre čo najprirodzenejší zážitok z bývania.

GUTHAUS premenil zanedbaný brownfield na udržateľný životný priestor s novým verejným parkom so 183 stromami a veľkorysými zelenými strechami. Môže sa pochváliť tými najmodernejšími technologickými vychytávkami, akými sú napríklad tepelné čerpadlá či najväčší systém stropného chladenia a kúrenia v regióne. Aj vďaka tomu je GUTHAUS mimoriadne energeticky efektívnym a komfortným domovom pre jeho obyvateľov.

Bývanie:

GUTHAUS nastavuje v Bratislave svojimi bezkonkurenčnými vlastnosťami novú latku štandardu bývania. Ponúka takmer 300 jednoizbových až štvorizbových bytov s nadštandardnými výmerami a balkónmi prístupnými z každej z izieb. Všetci jeho obyvatelia majú navyše prístup k výnimočnej zdieľanej vybavenosti, kam radíme napríklad záhradný dvor a altánok s grilom, samoobslužnú práčovňu a plne vybavenú cyklodielňu.

Lokalita:

GUTHAUS sa nachádza len pár minút jazdy električkou od centra mesta. Lokalita sa vyznačuje výbornou dopravnou dostupnosťou a kvalitnou občianskou vybavenosťou v okolí. V blízkosti sa nachádza umelecké a kultúrne centrum Nová Cvernovka a na skok máte aj do Malých Karpát so skvelými možnosťami pre cyklistiku a prechádzky. Vďaka tomu je skvelou destináciou pre kvalitný mestský život.

V číslach:

Byty

292

Obyvatelia:

Viac ako 700

Zelené verejné priestranstvá

14 000 m2

Zelené strechy

2 600 m2

Guthaus - Gallery picture 0
Guthaus - Gallery picture 1
Guthaus - Gallery picture 2
Guthaus - Gallery picture 3
Guthaus - Gallery picture 4
AllesWirdGut
Dokončené 2022
Bratislava - Nové Mesto
Cena a dostupnosť

Páči sa vám naša práca?
Prihláste sa na náš newsletter

Please try again and make sure to fill all required fields. If it doesn't work, please reach us by mail or phone.

Thank you

You were successfully added tou our mailing list.

Ups.

Something went wrong. Please try again.