Domov Naše projekty
Let’s talk
Let’s talk

Naša história

S developmentom sme začali na Slovensku v roku 2010. Napriek našim skromným začiatkom sme sa z malej spoločnosti rýchlo transformovali na jedného z najmodernejších a najprogresívnejších developerov na Slovensku. Na trhu sme uspeli najmä vďaka tomu, že sme našim zákazníkom vždy ponúkali zdravšiu alternatívu a vyšší štandard. Vďaka nášmu nezlomnému úsiliu sme sa stali kľúčovým hráčom na trhu. Dnes pôsobíme na troch európskych trhoch, kde kontinuálne nastavujeme vyššiu latku štandardov v segmente udržateľných nehnuteľností.

Od prvého dňa sme sa zaviazali, že každý nový projekt posunieme o úroveň vyššie ako ten predchádzajúci. Postupne sme rástli od menších projektov a posunuli sa k čoraz väčším a ambicióznejším projektom, na ktorých sme spolupracovali s  najznámejšími menami svetovej architektúry a urbanizmu. V uplynulých rokoch sme úspešne zrevitalizovali niekoľko bratislavských brownfieldov, vdýchli im nový život a premenili ich na živé susedstvá. Našu pozíciu lídra v ekologickom developmente sme upevnili získaním certifikácie za výstavbu najzelenšej budovy na Slovensku a v roku 2021 sa nám tento úspech podarilo zopakovať aj na slovinskom trhu, kde pôsobíme od roku 2018. V roku 2022 sme otvorili naše nové kancelárie v Prahe v Českej republike.

Hello. Očakávali sme vás.

Vyplňte formulár, alebo nám pošlite email

Skúste to znova a uistite sa, že ste vyplnili všetky povinné polia. Ak to nefunguje, kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky.

Ďakujeme

Formulár bol úspešne odoslaný.
Čoskoro vás budeme kontaktovať.

Ups.

Niečo sa pokazilo. Prosím skúste znova.

Nechajte svoje peniaze rásť spolu s našimi projektmi

Vyplňte formulár alebo nás kontaktujte na invest@corwin.sk

Investujte teraz

Záhrady Devín

Záhrady Devín
Dokončené 2017
Bratislava - Devín

Unikátny súbor 22 mestských víl, citlivo zasadených do malebného prostredia historickej vinohradníckej obce.

Keď „zdedíte“ projekt, ktorý desaťročie čelil silnému odporu miestnych obyvateľov a zastupiteľstva, môže byť výzvou vykročiť vpred. Príležitosť sme našli v premene plánovaného sídliska so 400 bytmi na projekt 66 nadštandardných mestských víl so zelenými strechami.

Bývanie:

Projekt pozostáva zo 42 stavebných pozemkov a z 22 do detailu premyslených víl, z ktorých v každej nájdete 3 rodinné byty – jeden na každom poschodí. Obyvatelia 22 dvojizbových bytov si môžu zo svojej terasy na najvyššom poschodí vychutnávať veľkolepé výhľady na hrad Devín, kým každý z 44 3-izbových bytov disponuje priestrannou záhradou.

Lokalita:

Devín je dnes jednou z najkrajších častí Bratislavy s neopakovateľnou atmosférou malebnej vinohradníckej obce, ktorú sa aj nám podarilo vďaka spolupráci s pamiatkarmi zachovať. Je výnimočný množstvom rekreačných alternatív od prechádzok popri rieke až po vyhľadávané cyklotrasy v okolí Devínskej Kobyly.

V číslach:

Villa domy

22

Byty

66

Stavebné pozemky

42

Zelené strechy

2 200 m2

Záhrady Devín - Gallery picture 0
Záhrady Devín - Gallery picture 1
Záhrady Devín - Gallery picture 2
Záhrady Devín - Gallery picture 3
Záhrady Devín
Dokončené 2017
Bratislava - Devín

Páči sa vám naša práca?
Prihláste sa na náš newsletter

Skúste to znova a uistite sa, že ste vyplnili všetky povinné polia. Ak to nefunguje, kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky.

Thank you

You were successfully added tou our mailing list.

Ups.

Niečo sa pokazilo. Prosím skúste znova.