Let’s talk
Let’s talk

Naša história

S developmentom sme začali na Slovensku v roku 2010. Napriek našim skromným začiatkom sme sa z malej spoločnosti rýchlo transformovali na jedného z najmodernejších a najprogresívnejších developerov na Slovensku. Na trhu sme uspeli najmä vďaka tomu, že sme našim zákazníkom vždy ponúkali zdravšiu alternatívu a vyšší štandard. Vďaka nášmu nezlomnému úsiliu sme sa stali kľúčovým hráčom na trhu. Dnes pôsobíme na troch európskych trhoch, kde kontinuálne nastavujeme vyššiu latku štandardov v segmente udržateľných nehnuteľností.

Od prvého dňa sme sa zaviazali, že každý nový projekt posunieme o úroveň vyššie ako ten predchádzajúci. Postupne sme rástli od menších projektov a posunuli sa k čoraz väčším a ambicióznejším projektom, na ktorých sme spolupracovali s  najznámejšími menami svetovej architektúry a urbanizmu. V uplynulých rokoch sme úspešne zrevitalizovali niekoľko bratislavských brownfieldov, vdýchli im nový život a premenili ich na živé susedstvá. Našu pozíciu lídra v ekologickom developmente sme upevnili získaním certifikácie za výstavbu najzelenšej budovy na Slovensku a v roku 2021 sa nám tento úspech podarilo zopakovať aj na slovinskom trhu, kde pôsobíme od roku 2018. V roku 2022 sme otvorili naše nové kancelárie v Prahe v Českej republike.

Hello. Očakávali sme vás.

Vyplňte formulár, alebo nám pošlite email

Please try again and make sure to fill all required fields. If it doesn't work, please reach us by mail or phone.

Thank you

Form was successfully send.
We will contact you shortly.

Ups.

Something went wrong. Please try again.

Nechajte svoje peniaze rásť spolu s našimi projektmi

Vyplňte formulár alebo nás kontaktujte na invest@corwin.sk

Investujte teraz

Záhrady Devín

Záhrady Devín
Dokončené 2017
Bratislava - Devín

Unikátny súbor 22 mestských víl, citlivo zasadených do malebného prostredia historickej vinohradníckej obce.

Keď „zdedíte“ projekt, ktorý desaťročie čelil silnému odporu miestnych obyvateľov a zastupiteľstva, môže byť výzvou vykročiť vpred. Príležitosť sme našli v premene plánovaného sídliska so 400 bytmi na projekt 66 nadštandardných mestských víl so zelenými strechami.

Bývanie:

Projekt pozostáva zo 42 stavebných pozemkov a z 22 do detailu premyslených víl, z ktorých v každej nájdete 3 rodinné byty – jeden na každom poschodí. Obyvatelia 22 dvojizbových bytov si môžu zo svojej terasy na najvyššom poschodí vychutnávať veľkolepé výhľady na hrad Devín, kým každý z 44 3-izbových bytov disponuje priestrannou záhradou.

Lokalita:

Devín je dnes jednou z najkrajších častí Bratislavy s neopakovateľnou atmosférou malebnej vinohradníckej obce, ktorú sa aj nám podarilo vďaka spolupráci s pamiatkarmi zachovať. Je výnimočný množstvom rekreačných alternatív od prechádzok popri rieke až po vyhľadávané cyklotrasy v okolí Devínskej Kobyly.

V číslach:

Villa domy

22

Byty

66

Stavebné pozemky

42

Zelené strechy

2 200 m2

Záhrady Devín - Gallery picture 0
Záhrady Devín - Gallery picture 1
Záhrady Devín - Gallery picture 2
Záhrady Devín - Gallery picture 3
Záhrady Devín
Dokončené 2017
Bratislava - Devín

Páči sa vám naša práca?
Prihláste sa na náš newsletter

Please try again and make sure to fill all required fields. If it doesn't work, please reach us by mail or phone.

Thank you

You were successfully added tou our mailing list.

Ups.

Something went wrong. Please try again.