Let’s talk
Let’s talk

Naša história

S developmentom sme začali na Slovensku v roku 2010. Napriek našim skromným začiatkom sme sa z malej spoločnosti rýchlo transformovali na jedného z najmodernejších a najprogresívnejších developerov na Slovensku. Na trhu sme uspeli najmä vďaka tomu, že sme našim zákazníkom vždy ponúkali zdravšiu alternatívu a vyšší štandard. Vďaka nášmu nezlomnému úsiliu sme sa stali kľúčovým hráčom na trhu. Dnes pôsobíme na troch európskych trhoch, kde kontinuálne nastavujeme vyššiu latku štandardov v segmente udržateľných nehnuteľností.

Od prvého dňa sme sa zaviazali, že každý nový projekt posunieme o úroveň vyššie ako ten predchádzajúci. Postupne sme rástli od menších projektov a posunuli sa k čoraz väčším a ambicióznejším projektom, na ktorých sme spolupracovali s  najznámejšími menami svetovej architektúry a urbanizmu. V uplynulých rokoch sme úspešne zrevitalizovali niekoľko bratislavských brownfieldov, vdýchli im nový život a premenili ich na živé susedstvá. Našu pozíciu lídra v ekologickom developmente sme upevnili získaním certifikácie za výstavbu najzelenšej budovy na Slovensku a v roku 2021 sa nám tento úspech podarilo zopakovať aj na slovinskom trhu, kde pôsobíme od roku 2018. V roku 2022 sme otvorili naše nové kancelárie v Prahe v Českej republike.

Hello. Očakávali sme vás.

Vyplňte formulár, alebo nám pošlite email

Please try again and make sure to fill all required fields. If it doesn't work, please reach us by mail or phone.

Thank you

Form was successfully send.
We will contact you shortly.

Ups.

Something went wrong. Please try again.

Nechajte svoje peniaze rásť spolu s našimi projektmi

Vyplňte formulár alebo nás kontaktujte na invest@corwin.sk

Investujte teraz

Rinzle

Rinzle
Dokončené 2014
Bratislava - Rača

Náš prvý projekt bytových domov, ktorý nastavil latku pre úspech našich budúcich projektov.

Projekt, ktorým sme ohlásili svoj vstup na trh, bol poznačený všeobecnou nedôverou k developerom s víziou robiť veci inak, lepšie. Vďaka citlivému začleneniu do okolitej zástavby a poctivému, kvalitnému prevedeniu sa Rinzle stali odrazovým mostíkom pre naše budúce projekty.

Bývanie:

Bytový projekt Rinzle je situovaný na Kadnárovej ulici v mestskej časti Rača, v tichom prostredí priamo na úpätí Malých Karpát. Tvoria ho dva bytové domy so šiestimi a ôsmimi poschodiami, v ktorých sa nachádza spolu 89 jeden- až štvorizbových bytov.

Lokalita:

Projekt je súčasťou starobylej Rače, ktorá dnes v sebe spája sedemstoročnú históriu s moderným mestským bývaním. Svojim obyvateľom ponúka kompletnú vybavenosť aj široké možnosti trávenia voľného času vrátane návštevy niektorej z tradičných račianskych vínnych pivníc.

V číslach:

Rezidenčné
budovy

2

Byty

89

Vedeli ste?

1. projekt od CORWIN

Rinzle - Gallery picture 0
Rinzle - Gallery picture 1
Rinzle - Gallery picture 2
Rinzle - Gallery picture 3
Rinzle
Dokončené 2014
Bratislava - Rača

Páči sa vám naša práca?
Prihláste sa na náš newsletter

Please try again and make sure to fill all required fields. If it doesn't work, please reach us by mail or phone.

Thank you

You were successfully added tou our mailing list.

Ups.

Something went wrong. Please try again.