Domov Naše projekty
Let’s talk
Let’s talk

Naša história

S developmentom sme začali na Slovensku v roku 2010. Napriek našim skromným začiatkom sme sa z malej spoločnosti rýchlo transformovali na jedného z najmodernejších a najprogresívnejších developerov na Slovensku. Na trhu sme uspeli najmä vďaka tomu, že sme našim zákazníkom vždy ponúkali zdravšiu alternatívu a vyšší štandard. Vďaka nášmu nezlomnému úsiliu sme sa stali kľúčovým hráčom na trhu. Dnes pôsobíme na troch európskych trhoch, kde kontinuálne nastavujeme vyššiu latku štandardov v segmente udržateľných nehnuteľností.

Od prvého dňa sme sa zaviazali, že každý nový projekt posunieme o úroveň vyššie ako ten predchádzajúci. Postupne sme rástli od menších projektov a posunuli sa k čoraz väčším a ambicióznejším projektom, na ktorých sme spolupracovali s  najznámejšími menami svetovej architektúry a urbanizmu. V uplynulých rokoch sme úspešne zrevitalizovali niekoľko bratislavských brownfieldov, vdýchli im nový život a premenili ich na živé susedstvá. Našu pozíciu lídra v ekologickom developmente sme upevnili získaním certifikácie za výstavbu najzelenšej budovy na Slovensku a v roku 2021 sa nám tento úspech podarilo zopakovať aj na slovinskom trhu, kde pôsobíme od roku 2018. V roku 2022 sme otvorili naše nové kancelárie v Prahe v Českej republike.

Hello. Očakávali sme vás.

Vyplňte formulár, alebo nám pošlite email

Skúste to znova a uistite sa, že ste vyplnili všetky povinné polia. Ak to nefunguje, kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky.

Ďakujeme

Formulár bol úspešne odoslaný.
Čoskoro vás budeme kontaktovať.

Ups.

Niečo sa pokazilo. Prosím skúste znova.

Nechajte svoje peniaze rásť spolu s našimi projektmi

Vyplňte formulár alebo nás kontaktujte na invest@corwin.sk

Investujte teraz

Rinzle

Rinzle
Dokončené 2014
Bratislava - Rača

Náš prvý projekt bytových domov, ktorý nastavil latku pre úspech našich budúcich projektov.

Projekt, ktorým sme ohlásili svoj vstup na trh, bol poznačený všeobecnou nedôverou k developerom s víziou robiť veci inak, lepšie. Vďaka citlivému začleneniu do okolitej zástavby a poctivému, kvalitnému prevedeniu sa Rinzle stali odrazovým mostíkom pre naše budúce projekty.

Bývanie:

Bytový projekt Rinzle je situovaný na Kadnárovej ulici v mestskej časti Rača, v tichom prostredí priamo na úpätí Malých Karpát. Tvoria ho dva bytové domy so šiestimi a ôsmimi poschodiami, v ktorých sa nachádza spolu 89 jeden- až štvorizbových bytov.

Lokalita:

Projekt je súčasťou starobylej Rače, ktorá dnes v sebe spája sedemstoročnú históriu s moderným mestským bývaním. Svojim obyvateľom ponúka kompletnú vybavenosť aj široké možnosti trávenia voľného času vrátane návštevy niektorej z tradičných račianskych vínnych pivníc.

V číslach:

Rezidenčné
budovy

2

Byty

89

Vedeli ste?

1. projekt od CORWIN

Rinzle - Gallery picture 0
Rinzle - Gallery picture 1
Rinzle - Gallery picture 2
Rinzle - Gallery picture 3
Rinzle
Dokončené 2014
Bratislava - Rača

Páči sa vám naša práca?
Prihláste sa na náš newsletter

Skúste to znova a uistite sa, že ste vyplnili všetky povinné polia. Ak to nefunguje, kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky.

Thank you

You were successfully added tou our mailing list.

Ups.

Niečo sa pokazilo. Prosím skúste znova.