Domov Urbanizmus
Let’s talk
Let’s talk

Naša história

S developmentom sme začali na Slovensku v roku 2010. Napriek našim skromným začiatkom sme sa z malej spoločnosti rýchlo transformovali na jedného z najmodernejších a najprogresívnejších developerov na Slovensku. Na trhu sme uspeli najmä vďaka tomu, že sme našim zákazníkom vždy ponúkali zdravšiu alternatívu a vyšší štandard. Vďaka nášmu nezlomnému úsiliu sme sa stali kľúčovým hráčom na trhu. Dnes pôsobíme na troch európskych trhoch, kde kontinuálne nastavujeme vyššiu latku štandardov v segmente udržateľných nehnuteľností.

Od prvého dňa sme sa zaviazali, že každý nový projekt posunieme o úroveň vyššie ako ten predchádzajúci. Postupne sme rástli od menších projektov a posunuli sa k čoraz väčším a ambicióznejším projektom, na ktorých sme spolupracovali s  najznámejšími menami svetovej architektúry a urbanizmu. V uplynulých rokoch sme úspešne zrevitalizovali niekoľko bratislavských brownfieldov, vdýchli im nový život a premenili ich na živé susedstvá. Našu pozíciu lídra v ekologickom developmente sme upevnili získaním certifikácie za výstavbu najzelenšej budovy na Slovensku a v roku 2021 sa nám tento úspech podarilo zopakovať aj na slovinskom trhu, kde pôsobíme od roku 2018. V roku 2022 sme otvorili naše nové kancelárie v Prahe v Českej republike.

Hello. Očakávali sme vás.

Vyplňte formulár, alebo nám pošlite email

Skúste to znova a uistite sa, že ste vyplnili všetky povinné polia. Ak to nefunguje, kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky.

Ďakujeme

Formulár bol úspešne odoslaný.
Čoskoro vás budeme kontaktovať.

Ups.

Niečo sa pokazilo. Prosím skúste znova.

Nechajte svoje peniaze rásť spolu s našimi projektmi

Vyplňte formulár alebo nás kontaktujte na invest@corwin.sk

Investujte teraz

Urbanizmus

Vďaka využívaniu nových technológií, zodpovednému podnikaniu a kvalitnému urbanizmu, ktorý kladie dôraz na potreby ľudí, chceme prispievať k lepšej, zdravšej a udržateľnej budúcnosti.

Snažíme sa pretvárať zanedbané zóny na plnohodnotné živé časti mesta s pozitívnym prínosom pre spoločnosť.

Ako developer sme si vedomí našej zodpovednosti voči mestu a jeho budúcemu rozvoju. Veríme, že súkromný sektor by mal v súčasnom urbanistickom rozvoji zohrávať aktívnu úlohu, a preto sme si osvojili päť vzájomne prepojených princípov, ktoré sú nevyhnutné pre zodpovedný rast a rozvoj udržateľného mesta – taký, ktorý zlepšuje a zjednodušuje životy ľudí.

Marián Hlavačka

Snažíme sa pretvárať zanedbané zóny na plnohodnotné živé časti mesta s pozitívnym prínosom pre spoločnosť.

Marián Hlavačka

CEO CORWIN

Naše urbanistické princípy

Vďaka dlhoročným skúsenostiam sa nám podarilo zadefinovať vlastné urbanistické zásady, ktorých sa pri práci držíme a ktoré nám umožňujú vytvárať zdravé, zelené, kompaktné, rozmanité a flexibilné mestá, ktoré sú priateľské voči ľuďom aj prírode. Tieto princípy nám pomáhajú budovať prosperujúce komunity s ohľadom na udržateľnosť a blahobyt jej obyvateľov.

Zdravé mesto

Zdravé mesto

To, ako plánujeme novú výstavbu, aké funkcie zapájame a ako kvalitnú prácu odvádzame, má významný vplyv na blahobyt ľudí.

Zelené mesto

Zelené mesto

Vďaka tomu, že sa pri návrhu projektov zameriavame na úlohu zelene, dokážeme vytvárať projekty pripravené pre budúcnosť. Také, ktoré zároveň pozdvihnú kvalitu svojho okolia a života v meste.

Kompaktné mesto

Kompaktné mesto

Urbanizmus, ktorý dbá na vzájomnú prepojenosť, efektívnosť a kompaktnosť, má viacero výhod. Okrem zníženia emisií CO2 zlepšuje aj kvalitu ovzdušia a znižuje náklady na dopravu v meste.

Rozmanité mesto

Rozmanité mesto

Pri navrhovaní funkčných častí mesta je pre nás dôležité brať do úvahy vplyv našich projektov na placemaking. Zameriavame sa preto na projekty, ktoré pomáhajú rozvíjať mesto pozitívnym smerom.

Flexibilné mesto

Flexibilné mesto

Uvedomujeme si, že znečistenie pôdy a ovzdušia je globálny problém. Preto považujeme revitalizáciu brownfieldov a podporu iniciatív, ktoré usilujú o život bez odpadu, za jeden z pilierov našej práce. Aj takýmto spôsobom pomáhame zredukovať znečistenie planéty.

Corwin novinky

Páči sa vám naša práca?
Prihláste sa na náš newsletter

Skúste to znova a uistite sa, že ste vyplnili všetky povinné polia. Ak to nefunguje, kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky.

Thank you

You were successfully added tou our mailing list.

Ups.

Niečo sa pokazilo. Prosím skúste znova.