Domov Naše projekty
Let’s talk
Let’s talk

Naša história

S developmentom sme začali na Slovensku v roku 2010. Napriek našim skromným začiatkom sme sa z malej spoločnosti rýchlo transformovali na jedného z najmodernejších a najprogresívnejších developerov na Slovensku. Na trhu sme uspeli najmä vďaka tomu, že sme našim zákazníkom vždy ponúkali zdravšiu alternatívu a vyšší štandard. Vďaka nášmu nezlomnému úsiliu sme sa stali kľúčovým hráčom na trhu. Dnes pôsobíme na troch európskych trhoch, kde kontinuálne nastavujeme vyššiu latku štandardov v segmente udržateľných nehnuteľností.

Od prvého dňa sme sa zaviazali, že každý nový projekt posunieme o úroveň vyššie ako ten predchádzajúci. Postupne sme rástli od menších projektov a posunuli sa k čoraz väčším a ambicióznejším projektom, na ktorých sme spolupracovali s  najznámejšími menami svetovej architektúry a urbanizmu. V uplynulých rokoch sme úspešne zrevitalizovali niekoľko bratislavských brownfieldov, vdýchli im nový život a premenili ich na živé susedstvá. Našu pozíciu lídra v ekologickom developmente sme upevnili získaním certifikácie za výstavbu najzelenšej budovy na Slovensku a v roku 2021 sa nám tento úspech podarilo zopakovať aj na slovinskom trhu, kde pôsobíme od roku 2018. V roku 2022 sme otvorili naše nové kancelárie v Prahe v Českej republike.

Hello. Očakávali sme vás.

Vyplňte formulár, alebo nám pošlite email

Skúste to znova a uistite sa, že ste vyplnili všetky povinné polia. Ak to nefunguje, kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky.

Ďakujeme

Formulár bol úspešne odoslaný.
Čoskoro vás budeme kontaktovať.

Ups.

Niečo sa pokazilo. Prosím skúste znova.

Nechajte svoje peniaze rásť spolu s našimi projektmi

Vyplňte formulár alebo nás kontaktujte na invest@corwin.sk

Investujte teraz

Palma

Palma
Gehl Architects
Pripravuje sa
Bratislava
Objavte Palmu

Meníme zanedbaný brownfield na prvé lokálne centrum Bratislavy a najzelenšiu štvrť v meste

Palma má potenciál stať sa najambicióznejším a najprospešnejším projektom, aký sme kedy postavili. V minulosti sa na tomto mieste nachádzala prosperujúca priemyselná zóna, v ktorej pôsobili významné spoločnosti ako Siemens-Schuckert alebo Dynamite-Nobel. Časom však výroba v lokalite zanikla a oblasť zostala opustená a chátrala.

Naším cieľom je premeniť Palmu, dnes opustený brownfield v severovýchodnej časti mesta, na živý, zelený a prívetivý mestský priestor, ktorý stavia do popredia pohodu a kvalitu života jej obyvateľov. Spoločne s Gehl Architects sme preto pripravili víziu štvrte, kde sú ľudia na prvom mieste, pričom chceme v Palme naďalej zachovať priemyselný genius loci. Chceme zužitkovať našu kreativitu, využívať najnovšie trvalo udržateľné technológie a priniesť na miesto nadčasovú architektúru – to všetko s cieľom premeniť Palmu na zelené a prívetivé susedstvo. Zaviazali sme sa, že zachováme unikátny charakter miesta, obohatíme jeho okolie a Palmu pretvoríme na prosperujúce miesto pre všetkých.

Štvrť:

Palma bude štvrť pre všetkých vrátane vás. Opustená priemyselná zóna sa zmení na bezchybne navrhnuté miesto, ktoré poskytne domov a pracovné príležitosti stovkám ľudí. Palma je hrdá na svoje priemyselné dedičstvo a my cítime záväzok zachovať jej genius loci oživením niekoľkých pôvodných budov. Aj napriek náročnosti ich opráv a zlému technickému stavu sme však odhodlaní urobiť všetko pre to, aby sme im vdýchli nový život.

Lokalita:

Podľa Gehl Architects je Palma brownfieldom s najlepším dopravným napojením, na akom doteraz pracovali. Celá štvrť bude navrhnutá tak, aby ste sa dostali pešo alebo na bicykli naozaj všade. Palma má výbornú dostupnosť električkou, v jej okolí sa nachádzajú dve železničné stanice a tretia – TIOP Mladá Garda, má vyrásť v blízkosti Palmy už čoskoro. Navyše z Palmy to máte len na skok do Malých Karpát, obľúbenej destinácie všetkých Bratislavčanov.

Palma - Gallery picture 0
Palma - Gallery picture 1
Palma - Gallery picture 2
Palma - Gallery picture 3
Palma - Gallery picture 4
Palma
Gehl Architects
Pripravuje sa
Bratislava
Objavte Palmu

Páči sa vám naša práca?
Prihláste sa na náš newsletter

Skúste to znova a uistite sa, že ste vyplnili všetky povinné polia. Ak to nefunguje, kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky.

Thank you

You were successfully added tou our mailing list.

Ups.

Niečo sa pokazilo. Prosím skúste znova.