Let’s talk
Let’s talk

Naša história

S developmentom sme začali na Slovensku v roku 2010. Napriek našim skromným začiatkom sme sa z malej spoločnosti rýchlo transformovali na jedného z najmodernejších a najprogresívnejších developerov na Slovensku. Na trhu sme uspeli najmä vďaka tomu, že sme našim zákazníkom vždy ponúkali zdravšiu alternatívu a vyšší štandard. Vďaka nášmu nezlomnému úsiliu sme sa stali kľúčovým hráčom na trhu. Dnes pôsobíme na troch európskych trhoch, kde kontinuálne nastavujeme vyššiu latku štandardov v segmente udržateľných nehnuteľností.

Od prvého dňa sme sa zaviazali, že každý nový projekt posunieme o úroveň vyššie ako ten predchádzajúci. Postupne sme rástli od menších projektov a posunuli sa k čoraz väčším a ambicióznejším projektom, na ktorých sme spolupracovali s  najznámejšími menami svetovej architektúry a urbanizmu. V uplynulých rokoch sme úspešne zrevitalizovali niekoľko bratislavských brownfieldov, vdýchli im nový život a premenili ich na živé susedstvá. Našu pozíciu lídra v ekologickom developmente sme upevnili získaním certifikácie za výstavbu najzelenšej budovy na Slovensku a v roku 2021 sa nám tento úspech podarilo zopakovať aj na slovinskom trhu, kde pôsobíme od roku 2018. V roku 2022 sme otvorili naše nové kancelárie v Prahe v Českej republike.

Hello. Očakávali sme vás.

Vyplňte formulár, alebo nám pošlite email

Please try again and make sure to fill all required fields. If it doesn't work, please reach us by mail or phone.

Thank you

Form was successfully send.
We will contact you shortly.

Ups.

Something went wrong. Please try again.

Nechajte svoje peniaze rásť spolu s našimi projektmi

Vyplňte formulár alebo nás kontaktujte na invest@corwin.sk

Investujte teraz

Palma

Palma
Gehl Architects
Pripravuje sa
Bratislava
Objavte Palmu

Meníme zanedbaný brownfield na prvé lokálne centrum Bratislavy a najzelenšiu štvrť v meste

Palma má potenciál stať sa najambicióznejším a najprospešnejším projektom, aký sme kedy postavili. V minulosti sa na tomto mieste nachádzala prosperujúca priemyselná zóna, v ktorej pôsobili významné spoločnosti ako Siemens-Schuckert alebo Dynamite-Nobel. Časom však výroba v lokalite zanikla a oblasť zostala opustená a chátrala.

Naším cieľom je premeniť Palmu, dnes opustený brownfield v severovýchodnej časti mesta, na živý, zelený a prívetivý mestský priestor, ktorý stavia do popredia pohodu a kvalitu života jej obyvateľov. Spoločne s Gehl Architects sme preto pripravili víziu štvrte, kde sú ľudia na prvom mieste, pričom chceme v Palme naďalej zachovať priemyselný genius loci. Chceme zužitkovať našu kreativitu, využívať najnovšie trvalo udržateľné technológie a priniesť na miesto nadčasovú architektúru – to všetko s cieľom premeniť Palmu na zelené a prívetivé susedstvo. Zaviazali sme sa, že zachováme unikátny charakter miesta, obohatíme jeho okolie a Palmu pretvoríme na prosperujúce miesto pre všetkých.

Štvrť:

Palma bude štvrť pre všetkých vrátane vás. Opustená priemyselná zóna sa zmení na bezchybne navrhnuté miesto, ktoré poskytne domov a pracovné príležitosti stovkám ľudí. Palma je hrdá na svoje priemyselné dedičstvo a my cítime záväzok zachovať jej genius loci oživením niekoľkých pôvodných budov. Aj napriek náročnosti ich opráv a zlému technickému stavu sme však odhodlaní urobiť všetko pre to, aby sme im vdýchli nový život.

Lokalita:

Podľa Gehl Architects je Palma brownfieldom s najlepším dopravným napojením, na akom doteraz pracovali. Celá štvrť bude navrhnutá tak, aby ste sa dostali pešo alebo na bicykli naozaj všade. Palma má výbornú dostupnosť električkou, v jej okolí sa nachádzajú dve železničné stanice a tretia – TIOP Mladá Garda, má vyrásť v blízkosti Palmy už čoskoro. Navyše z Palmy to máte len na skok do Malých Karpát, obľúbenej destinácie všetkých Bratislavčanov.

Palma - Gallery picture 0
Palma - Gallery picture 1
Palma - Gallery picture 2
Palma - Gallery picture 3
Palma - Gallery picture 4
Palma
Gehl Architects
Pripravuje sa
Bratislava
Objavte Palmu

Páči sa vám naša práca?
Prihláste sa na náš newsletter

Please try again and make sure to fill all required fields. If it doesn't work, please reach us by mail or phone.

Thank you

You were successfully added tou our mailing list.

Ups.

Something went wrong. Please try again.