Domov Pre médiá
Let’s talk
Let’s talk

Naša história

S developmentom sme začali na Slovensku v roku 2010. Napriek našim skromným začiatkom sme sa z malej spoločnosti rýchlo transformovali na jedného z najmodernejších a najprogresívnejších developerov na Slovensku. Na trhu sme uspeli najmä vďaka tomu, že sme našim zákazníkom vždy ponúkali zdravšiu alternatívu a vyšší štandard. Vďaka nášmu nezlomnému úsiliu sme sa stali kľúčovým hráčom na trhu. Dnes pôsobíme na troch európskych trhoch, kde kontinuálne nastavujeme vyššiu latku štandardov v segmente udržateľných nehnuteľností.

Od prvého dňa sme sa zaviazali, že každý nový projekt posunieme o úroveň vyššie ako ten predchádzajúci. Postupne sme rástli od menších projektov a posunuli sa k čoraz väčším a ambicióznejším projektom, na ktorých sme spolupracovali s  najznámejšími menami svetovej architektúry a urbanizmu. V uplynulých rokoch sme úspešne zrevitalizovali niekoľko bratislavských brownfieldov, vdýchli im nový život a premenili ich na živé susedstvá. Našu pozíciu lídra v ekologickom developmente sme upevnili získaním certifikácie za výstavbu najzelenšej budovy na Slovensku a v roku 2021 sa nám tento úspech podarilo zopakovať aj na slovinskom trhu, kde pôsobíme od roku 2018. V roku 2022 sme otvorili naše nové kancelárie v Prahe v Českej republike.

Hello. Očakávali sme vás.

Vyplňte formulár, alebo nám pošlite email

Skúste to znova a uistite sa, že ste vyplnili všetky povinné polia. Ak to nefunguje, kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky.

Ďakujeme

Formulár bol úspešne odoslaný.
Čoskoro vás budeme kontaktovať.

Ups.

Niečo sa pokazilo. Prosím skúste znova.

Nechajte svoje peniaze rásť spolu s našimi projektmi

Vyplňte formulár alebo nás kontaktujte na invest@corwin.sk

Investujte teraz

Pre médiá

Zdroje

Corwin logá

Fotky našich projektov

tlačové správy

Mar 19
2024
CORWIN získal viac ako 75-miliónový úver. Pomohlo mu aj to, aké budovy stavia - Bankové financovanie developerských projektov sa mení. Postupne rastie váha parametrov, ktoré definujú udržateľnosť stavieb, ale aj dodržiavanie princípov Environmental, Social and Corporate Governance (ESG) na strane dlžníkov. Vyplýva to zo skúseností CORWINu pri financovaní Vilharie, jeho vlajkového projektu v slovinskej Ľubľane.

CORWIN získal viac ako 75-miliónový úver. Pomohlo mu aj to, aké budovy stavia

Bankové financovanie developerských projektov sa mení. Postupne rastie váha parametrov, ktoré definujú udržateľnosť stavieb, ale aj dodržiavanie princípov Environmental, Social and Corporate Governance (ESG) na strane dlžníkov. Vyplýva to zo skúseností CORWINu pri financovaní Vilharie, jeho vlajkového projektu v slovinskej Ľubľane.

Oct 23
2023
Susedom Palmy prekáža jej súčasný stav, chceli by ju revitalizovať čím skôr - Bratislava, 23. októbra 2023 -  Šesťhektárový pozemok na Račianskej ulici v Bratislave by sa podľa obyvateľov lokality mal zmeniť na lokálne centrum. Najviac ich zaujímajú verejné priestory, nechcú tu fabriku ani veľký obchodný dom.

Susedom Palmy prekáža jej súčasný stav, chceli by ju revitalizovať čím skôr

Bratislava, 23. októbra 2023 - Šesťhektárový pozemok na Račianskej ulici v Bratislave by sa podľa obyvateľov lokality mal zmeniť na lokálne centrum. Najviac ich zaujímajú verejné priestory, nechcú tu fabriku ani veľký obchodný dom.

Oct 03
2023
Nová Palma prinesie na Račiansku ulicu urbanizmus Starého Mesta - Bratislava, 3. októbra 2023 -  Základným stavebným prvkom novej štvrte budú bloky maximálne 5 až 7-podlažných budov zasadené vo verejných priestoroch. Vychádzať budú z princípov „soft city“ spoluzakladateľa ateliéru Gehl Architects, Davida Sima. Potvrdzujú to i dnes zverejnené vizualizácie.

Nová Palma prinesie na Račiansku ulicu urbanizmus Starého Mesta

Bratislava, 3. októbra 2023 - Základným stavebným prvkom novej štvrte budú bloky maximálne 5 až 7-podlažných budov zasadené vo verejných priestoroch. Vychádzať budú z princípov „soft city“ spoluzakladateľa ateliéru Gehl Architects, Davida Sima. Potvrdzujú to i dnes zverejnené vizualizácie.

Mar 29
2023
Slovenský developer mení trh v Slovinsku. Začal stavať najväčší office komplex v krajine  - Ľubľana, 29. marca 2023 – CORWIN začal s výstavbou svojho najvýznamnejšieho zahraničného projektu. S viac ako 36-tisíc m2 sa Vilharia stane najväčším administratívno – obchodným komplexom v Slovinsku.

Slovenský developer mení trh v Slovinsku. Začal stavať najväčší office komplex v krajine

Ľubľana, 29. marca 2023 – CORWIN začal s výstavbou svojho najvýznamnejšieho zahraničného projektu. S viac ako 36-tisíc m2 sa Vilharia stane najväčším administratívno – obchodným komplexom v Slovinsku.

Nenašli ste odpovede na svoje otázky?

Ak potrebujete pomôcť, sme tu pre vás. Neváhajte sa nás opýtať na čokoľvek.

Ďakujeme

Formulár bol úspešne odoslaný.
Čoskoro vás budeme kontaktovať.

Ups.

Niečo sa pokazilo. Prosím skúste znova.

Páči sa vám naša práca?
Prihláste sa na náš newsletter

Skúste to znova a uistite sa, že ste vyplnili všetky povinné polia. Ak to nefunguje, kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky.

Thank you

You were successfully added tou our mailing list.

Ups.

Niečo sa pokazilo. Prosím skúste znova.