corwin cursor circle black

Kvartet

Náš prvý zahraničný developerský projekt. Obytný súbor, ktorý významne prispeje k regenerácii pôvodnej priemyselnej oblasti.

Architekt

OFIS arhitekti

Status

Vo výstavbe

Lokalita

Ľubľana - Šiška
scroll down icon

Ide o náš prvý zahraničný developerský projekt. Po 10 rokoch pôsobenia v slovenskom hlavnom meste, viacerých úspešných projektoch a viacnásobnom ocenení cenou Developer roka prichádzame zúročiť svoje skúsenosti aj do Ľubľany, hlavného mesta Slovinska. V mestskej časti Šiška tak vyrastie pod taktovkou spoločnosti Corwin nový obytný súbor Kvartet.

Zobraziť viac o projekte

Bývanie

Súbor pozostáva zo štyroch terasovitých rezidenčných veží, kde na 16-tich podlažiach vznikne spolu 221 bytov. Tie sú určené tak pre ľudí, ktorí hľadajú prvé bývanie, ako aj pre rodiny, ktoré poteší extenzívna parková úprava v nádvorí či príležitosť vychutnať si nerušené výhľady na Alpy z terás na horných podlažiach.

Lokalita

Projekt Kvartet je súčasťou mestskej štvrte, ktorá vzniká výraznou transformáciou a regeneráciou pôvodnej priemyselnej oblasti. Nachádza sa len tri kilometre od centra mesta a ťaží tak z vybudovanej občianskej vybavenosti či z pohodlnej dostupnosti verejnou dopravou. To, že sa navyše nachádza na pamätnom 33 kilometrov dlhom okružnom chodníku okolo Ľubľany, je len príjemný bonus.

Zobraziť menej o projekte

Bytov

221

Poschodí

15

Verejný park

4 000 m²

Hravá štvrť s výhľadom

Blumental Rezidencia

corwin icon circle next page button Zistiť viac

Pokračovať na

Ako pracujeme

corwin icon circle continue
phone menu open button phone menu close button

Cookies

Pomocou cookies vieme zlepšiť váš použivateľský zážitok. Podmienky ochrany osobných údajov nájdete tu.