Let’s talk
Let’s talk

Naša história

S developmentom sme začali na Slovensku v roku 2010. Napriek našim skromným začiatkom sme sa z malej spoločnosti rýchlo transformovali na jedného z najmodernejších a najprogresívnejších developerov na Slovensku. Na trhu sme uspeli najmä vďaka tomu, že sme našim zákazníkom vždy ponúkali zdravšiu alternatívu a vyšší štandard. Vďaka nášmu nezlomnému úsiliu sme sa stali kľúčovým hráčom na trhu. Dnes pôsobíme na troch európskych trhoch, kde kontinuálne nastavujeme vyššiu latku štandardov v segmente udržateľných nehnuteľností.

Od prvého dňa sme sa zaviazali, že každý nový projekt posunieme o úroveň vyššie ako ten predchádzajúci. Postupne sme rástli od menších projektov a posunuli sa k čoraz väčším a ambicióznejším projektom, na ktorých sme spolupracovali s  najznámejšími menami svetovej architektúry a urbanizmu. V uplynulých rokoch sme úspešne zrevitalizovali niekoľko bratislavských brownfieldov, vdýchli im nový život a premenili ich na živé susedstvá. Našu pozíciu lídra v ekologickom developmente sme upevnili získaním certifikácie za výstavbu najzelenšej budovy na Slovensku a v roku 2021 sa nám tento úspech podarilo zopakovať aj na slovinskom trhu, kde pôsobíme od roku 2018. V roku 2022 sme otvorili naše nové kancelárie v Prahe v Českej republike.

Hello. Očakávali sme vás.

Vyplňte formulár, alebo nám pošlite email

Please try again and make sure to fill all required fields. If it doesn't work, please reach us by mail or phone.

Thank you

Form was successfully send.
We will contact you shortly.

Ups.

Something went wrong. Please try again.

Nechajte svoje peniaze rásť spolu s našimi projektmi

Vyplňte formulár alebo nás kontaktujte na invest@corwin.sk

Investujte teraz
Vo vnútri CORWIN

Našli ste už naše mravce?

Igor Bubeník
Igor Bubeník
Communications Manager

Námestie Mateja Korvína ovládli gigantické mravce. Nie, to nie je epizóda Akty X, ale novo inštalované dielo Martina Mjartana Stratené mravce, ktoré upozorňuje na dôležitý problém -miznúcu biodiverzitu v našom meste.

Kvetná dolina bez zelene

Biodiverzita je dôležitou súčasťou mestskej prírody. Je to rastúci, bzučiaci, pulzujúci element, ktorý dotvára atmosféru života v meste. V Blumentálskej lokalite je však biodiverzita výrazne ohrozená. Rozsiahle spevnené povrchy ciest a striech vytvárajú tepelné ostrovy, zabraňujú vsakovaniu dažďovej vody a znemožňujú zakoreňovanie zelene. Tým sa uberá priestor vegetácii, prehrieva sa mesto a miznú z neho včely, mravce a iný drobný hmyz.

A čo CORWIN? My sme už na našich projektoch našli miesto pre veľké množstvo zelených plôch, viac ako 300 stromov, 16 000 m2 zelených striech a najnovšie aj osem včelích úľov, ktoré pomáhajú vrátiť biodiverzitu do mesta. Pridajte sa k nám aj vy a zaistite, že sa zeleň len tak nestratí.

Ďalšie inšpirácie

Páči sa vám naša práca?
Prihláste sa na náš newsletter

Please try again and make sure to fill all required fields. If it doesn't work, please reach us by mail or phone.

Thank you

You were successfully added tou our mailing list.

Ups.

Something went wrong. Please try again.