Let’s talk
Let’s talk

Naša história

S developmentom sme začali na Slovensku v roku 2010. Napriek našim skromným začiatkom sme sa z malej spoločnosti rýchlo transformovali na jedného z najmodernejších a najprogresívnejších developerov na Slovensku. Na trhu sme uspeli najmä vďaka tomu, že sme našim zákazníkom vždy ponúkali zdravšiu alternatívu a vyšší štandard. Vďaka nášmu nezlomnému úsiliu sme sa stali kľúčovým hráčom na trhu. Dnes pôsobíme na troch európskych trhoch, kde kontinuálne nastavujeme vyššiu latku štandardov v segmente udržateľných nehnuteľností.

Od prvého dňa sme sa zaviazali, že každý nový projekt posunieme o úroveň vyššie ako ten predchádzajúci. Postupne sme rástli od menších projektov a posunuli sa k čoraz väčším a ambicióznejším projektom, na ktorých sme spolupracovali s  najznámejšími menami svetovej architektúry a urbanizmu. V uplynulých rokoch sme úspešne zrevitalizovali niekoľko bratislavských brownfieldov, vdýchli im nový život a premenili ich na živé susedstvá. Našu pozíciu lídra v ekologickom developmente sme upevnili získaním certifikácie za výstavbu najzelenšej budovy na Slovensku a v roku 2021 sa nám tento úspech podarilo zopakovať aj na slovinskom trhu, kde pôsobíme od roku 2018. V roku 2022 sme otvorili naše nové kancelárie v Prahe v Českej republike.

Hello. Očakávali sme vás.

Vyplňte formulár, alebo nám pošlite email

Please try again and make sure to fill all required fields. If it doesn't work, please reach us by mail or phone.

Thank you

Form was successfully send.
We will contact you shortly.

Ups.

Something went wrong. Please try again.

Nechajte svoje peniaze rásť spolu s našimi projektmi

Vyplňte formulár alebo nás kontaktujte na invest@corwin.sk

Investujte teraz
Vo vnútri CORWIN

Nový spôsob kúpy bytu – pohodlne a online

Michal Polonyi
Michal Polonyi
Head of Sales
Ani počas pandémie sme nespomalili proces inovácie nášho odvetvia. Práve naopak. K biometrickým podpisom, obhliadkam bytov cez virtuálnu realitu, či kúpe v online homeshope sa pridáva ďalšia CORWIN inovácia, ktorá vám zjednoduší život a ušetrí čas – výber štandardu online. Celé vybavenie bytu – podlahy, obklady, dvere, či sanitu – si odteraz budete môcť zvoliť a objednať bez toho, aby ste opustili vlastnú obývačku.

Považujem to za veľmi inovatívne a pohodlné riešenie, nielen vzhľadom na aktuálnu situáciu. Pre mňa osobne je naozaj pozitívne, že namiesto návštevy niekoľko showroomov si viem všetko vybrať na jednom mieste a následne dostanem aj náčrt ako to bude vyzerať. Táto možnosť mi ušetrí veľa času a je to naozajstný krok vpred pri výbere a kúpe bytov.

– klientka Lucia z Bratislavy

Výberom štandardu online zaniká potreba cestovať na sedenia u dodávateľov, osobne sa stretávať, či zbierať haldy papierov. Všetko potrebné bude kedykoľvek dostupné vo vašom počítači čím sa nielen šetrí papier, ale aj zrýchľuje a zefektívňuje celý proces selekcie. Výber sa okamžite dostane priamo k dodávateľovi, takže sa nemusíte báť, že by sa niečo stratilo v administratíve. Aktuálny stav si navyše môžete kedykoľvek skontrolovať v klientskom portáli.

Vďaka online výberu štandardu sme vždy o krok bližšie k zákazníkovi. Nepotrebujeme sprostredkovávateľa, nemusíme sa spoliehať na zdĺhavé papierové procesy a o akýchkoľvek rozhodnutiach sme informovaní okamžite. Stačí sa pozrieť do portálu a môžeme ich želania pretaviť do reality.

– Dodávateľ sanity VIVA

Elektronický podpis

Výber štandardu si samozrejme môžete aj naďalej vybaviť tradičným spôsobom osobne či pomocou videohovoru. V spojení s našou virtuálnou realitou a homeshopom však zanikajú akékoľvek obmedzenia či nebezpečie spojené s osobným kontaktom. To čo zostáva, je kedykoľvek si vybrať svoj vysnívaný domov – pohodlne, rýchlo a bezpečne.

Ďalšie inšpirácie

Páči sa vám naša práca?
Prihláste sa na náš newsletter

Please try again and make sure to fill all required fields. If it doesn't work, please reach us by mail or phone.

Thank you

You were successfully added tou our mailing list.

Ups.

Something went wrong. Please try again.