corwin cursor circle black

Prvý biometrický podpis pri odovzdávacom procese bytov na Slovensku

Prejsť na článok
scroll down icon
Share

Sme prvým developerom na Slovensku, ktorý pre svojich klientov prináša možnosť podpisovať dokumenty pri technických obhliadkach nehnuteľností biometrickým podpisom. Táto bezpečná metóda zachytáva jedinečné charakteristiky podpisu, ako sú jeho rýchlosť, prítlak či sklon pera.

Po podpise sa v dokumente zobrazí jeho grafický náhľad a pri uložení je aj spolu so svojimi charakteristikami nerozlučne spárovaný s podpisovaným dokumentom v zašifrovanej podobe.
Podpis je tak navždy prepojený s údajmi, ktoré sa ním podpisujú. Následne softvér podpisové dáta automaticky vymaže z pamäte zariadenia, čím sú chránené proti možnému zneužitiu.

Výsledkom je, že každú ich dodatočnú zmenu možno zistiť. Biometrický podpis teda neexistuje nezávisle od dokumentu a samostatne sa nikde neuchováva. Preto je nielen pohodlný, ale aj bezpečný.

Okrem bezpečnosti má biometrický podpis aj tieto benefity:

RÝCHLOSŤ A EFEKTIVITA Pri technickej obhliadke nemusí klient podpisovať viaceré papierové dokumenty. Stačí, ak sa iba raz biometricky podpíše do tabletu. Vďaka tomu vieme zjednodušiť procesy a potrebné informácie sa okamžite dostanú k jednotlivým kolegom a oddeleniam, ktorí sprevádzajú vlastníka bytu v odovzdávacom procese.

PRAKTICKOSŤ Biometricky podpísaný dokument sa v elektronickej forme zašle zákazníkovi na klientsky portál. V rámci neho má na jednom mieste k dispozícii nielen všetky dokumenty, ale aj dôležité kontakty, odpovede na časté otázky či možnosť rezervácie stretnutia.

OCHRANA ŽIVOTNÉHO PROSTREDIA  Použitím biometrie na podpis dokumentov sa odstraňuje potreba papiera pri odovzdávacom procese bytu, vďaka čomu v priemere ušetríme až 16 listov papiera na klienta.

V Corwine neustále pracujeme na inováciách, pri ktorých vďaka rozumnému využitiu technológií benefitujú nie len naši klienti ale i prostredie, v ktorom žijeme.

Share
corwin icon circle scroll top button
phone menu open button phone menu close button

Cookies

Pomocou cookies vieme zlepšiť váš použivateľský zážitok. Podmienky ochrany osobných údajov nájdete tu.