Domov Úvod
Let’s talk
Let’s talk

Naša história

S developmentom sme začali na Slovensku v roku 2010. Napriek našim skromným začiatkom sme sa z malej spoločnosti rýchlo transformovali na jedného z najmodernejších a najprogresívnejších developerov na Slovensku. Na trhu sme uspeli najmä vďaka tomu, že sme našim zákazníkom vždy ponúkali zdravšiu alternatívu a vyšší štandard. Vďaka nášmu nezlomnému úsiliu sme sa stali kľúčovým hráčom na trhu. Dnes pôsobíme na troch európskych trhoch, kde kontinuálne nastavujeme vyššiu latku štandardov v segmente udržateľných nehnuteľností.

Od prvého dňa sme sa zaviazali, že každý nový projekt posunieme o úroveň vyššie ako ten predchádzajúci. Postupne sme rástli od menších projektov a posunuli sa k čoraz väčším a ambicióznejším projektom, na ktorých sme spolupracovali s  najznámejšími menami svetovej architektúry a urbanizmu. V uplynulých rokoch sme úspešne zrevitalizovali niekoľko bratislavských brownfieldov, vdýchli im nový život a premenili ich na živé susedstvá. Našu pozíciu lídra v ekologickom developmente sme upevnili získaním certifikácie za výstavbu najzelenšej budovy na Slovensku a v roku 2021 sa nám tento úspech podarilo zopakovať aj na slovinskom trhu, kde pôsobíme od roku 2018. V roku 2022 sme otvorili naše nové kancelárie v Prahe v Českej republike.

Hello. Očakávali sme vás.

Vyplňte formulár, alebo nám pošlite email

Skúste to znova a uistite sa, že ste vyplnili všetky povinné polia. Ak to nefunguje, kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky.

Ďakujeme

Formulár bol úspešne odoslaný.
Čoskoro vás budeme kontaktovať.

Ups.

Niečo sa pokazilo. Prosím skúste znova.

Nechajte svoje peniaze rásť spolu s našimi projektmi

Vyplňte formulár alebo nás kontaktujte na invest@corwin.sk

Investujte teraz

Rozvíjame mestá pozitívnym a zodpovedným spôsobom

Corwin Planet

Chceme byť lídrom v transformácii nášho odvetvia smerom k trvalej udržateľnosti – environmentálnej, sociálnej aj ekonomickej. Kľúčovou súčasťou našej vízie je tvoriť najlepšie miesta pre ľudí dneška aj pre tých, čo prídu po nás.

Corwin novinky

naše projekty

Spoznajte CORWIN

Sme tím odborníkov s jasným poslaním: rozvíjať mestá zodpovedne a s pozitívnym prínosom pre spoločnosť. V spolupráci s tými najlepšími svetovými štúdiami z oblasti architektúry a dizajnu už viac ako desaťročie prinášame na trh inovatívne projekty, ktoré obohatia prírodu, no tiež život v mestách. V našich projektoch využívame špičkové technológie, ktoré dbajú na zdravie a blahobyt všetkých obyvateľov. S každým novým projektom sa snažíme zdokonaľovať naše postupy a stať sa tak pozitívnou hybnou silou zodpovedného mestského rozvoja.

Spoznajte CORWIN

vytvorenej investičnej hodnoty vytvorenej investičnej hodnoty

430 mil. €

hodnota pripravovaných projektov hodnota pripravovaných projektov

2,2 mld. €

dokončených projektov dokončených projektov

12

odovzdaných bytov odovzdaných bytov

1 276

bytov v príprave alebo vo výstavbe bytov v príprave alebo vo výstavbe

5 000 +

odovzdaných alebo pripravovaných kancelárskych priestorov odovzdaných alebo pripravovaných kancelárskych priestorov

131 070m2

zelených striech zelených striech

16 861m2

zelených plôch v okolí našich projektov zelených plôch v okolí našich projektov

19 422m2

peších komunikácií peších komunikácií

13 297m2

športovísk a ihrísk v rámci našich projektov športovísk a ihrísk v rámci našich projektov

3 320m2

Marián Hlavačka

V CORWINE veríme, že realitný development sa dá robiť lepšie a že udržateľnosť by nemala byť len aktuálnym trendom, ale nevyhnutnosťou. Stačí totiž, aby sa stretla skupina zanietených ľudí, ktorí chcú vzájomne spolupracovať, a dokážeme veci zmeniť k lepšiemu.

Marián Hlavačka

CEO CORWIN

Naše mestotvorné princípy

Za mesto a jeho budúci rozvoj cítime značnú zodpovednosť. Preto sme vytvorili päť vzájomne prepojených mestotvorných princípov, ktoré sú kľúčové pre zodpovedný development a udržateľný rast mesta – takého, ktoré pomáha zlepšiť a zjednodušiť život jeho obyvateľom.

naše výsledky
udržateľnosti

Vodné zdroje

Vodné zdroje

Vodné zdroje alebo aj modrá infraštruktúra zahŕňajú všetky súčasti mestskej vodnej infraštruktúry vrátane riek, rybníkov, kanalizačných systémov a dažďových záhrad, ktoré sú nevyhnutné pre udržateľné využívanie vody v mestách. Pomáhajú šetriť vodné zdroje, no tiež ochladzovať mikroklímu v mestách, čím podporujú zdravé a príjemné mestské prostredie.

Energetická efektívnosť

Energetická efektívnosť

Pod žltou infraštruktúrou rozumieme optimalizáciu a distribúciu energetických zdrojov. Spája naše úsilie v čoraz vyššej miere využívať obnoviteľné zdroje, zlepšovať energetickú efektívnosť budov a prinášať na trh nové technológie.

Mestotvorné prvky

Mestotvorné prvky

Mestotvorné prvky alebo tiež červená infraštruktúra odkazujú na tvorbu rôznorodých a vzájomne prepojených verejných priestorov, ktoré vnášajú do mesta život a dodávajú mu charakter a správnu atmosféru. Zohrávajú tak kľúčovú úlohu pri vytváraní udržateľného a príjemného mestského prostredia.

Odpadové hospodárstvo

Odpadové hospodárstvo

Hnedá infraštruktúra predstavuje inteligentné a zodpovedné nakladanie s odpadmi. Zohľadňuje skutočnosť, že aktuálny dopyt po zdrojoch je násobne vyšší ako množstvo zdrojov, ktoré nám dokáže naša planéta poskytnúť, a práve preto je dôležité pristupovať k výstavbe so zreteľom na udržateľnosť a flexibilné a zodpovedné využívanie zdrojov.

Zeleň

Zeleň

Pod pojmom zelená infraštruktúra si môžeme predstaviť prepájanie prírodných a poloprírodných prvkov, ktoré napomáhajú zachovanie zdravého ekosystému a udržiavanie spoločensky nevyhnutných funkcií, akými sú čistý vzduch, pitná voda a rozmanité prostredie pre biodiverzitu.

Otvorené pozície

Neoslovila ťa žiadna z otvorených pozícií?

Neustále hľadáme nové talenty a kreatívnych ľudí, ktorí zdieľajú naše hodnoty. Ak si myslíš, že vieš byť cenným prínosom pre náš tím, hoci aktuálne práve pre teba nemáme vhodnú pozíciu, daj nám vedieť. Urobíme všetko pre to, aby sme mohli spolupracovať.

Kontaktuj nás

Páči sa vám naša práca?
Prihláste sa na náš newsletter

Skúste to znova a uistite sa, že ste vyplnili všetky povinné polia. Ak to nefunguje, kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky.

Thank you

You were successfully added tou our mailing list.

Ups.

Niečo sa pokazilo. Prosím skúste znova.