corwin cursor circle black

Guthaus – Parketáreň čo dáva parkety zadarmo

Prejsť na článok
scroll down icon
Share

 

Svetová úroveň

Guthaus je unikátny rezidenčný projekt, ktorý vnáša do kontúr Bratislavy úplne nový rozmer bývania. Keďže stojí na brownfielde bývalej parketárne, drevené parkety dáva zadarmo do každého bytu. Projekt naviac revitalizuje zanedbaný pozemok a prináša štvrti potrebné bývanie plné zelene s tým najvyšším štandardom v meste.

Projekt vznikol v spolupráci so svetovými expertmi ako sú AllesWirdGut, raum & kommunikation, Transsolar KlimaEngineering, či ManMadeLand tak, aby dokonale kombinoval urbanistické princípy, najnovšie technológie a jedinečnú architektúru. To všetko spája filozofia CORWIN, ktorá dáva ľudí vždy na prvé miesto.

Guthaus, Bratislava

Výhľady na nezaplatenie

O dokonalé výhľady na mesto a zeleň Malých Karpát sa postarajú hliníkové okná siahajúce od podlahy až po strop. Izolačné trojsklo naviac zamedzí únikom tepla a odfiltruje rušivé vplyvy mestského ruchu. Jedinečný vzhľad interiéru zaistia mimo drevenej podlahy aj veľkoformátové obklady, ktoré sú taktiež už v štandarde.

Temperovanie zabezpečí technológia stropného chladenia, ktorá predstavuje ten najzdravší systém chladenia a kúrenia. V spojení s regeneratívnymi tepelnými čerpadlami je navyše mimoriadne šetrná k životnému prostrediu. Naviac vám nikde nebudú zavadzať radiátory či klimatické jednotky, takže zariaďovanie bytu bude bez kompromisov.

Interiér Guthaus vo virtuálnej realite

Virtuálne v Guthause

O tom, ako by mohol vyzerať váš budúci domov sa môžete presvedčiť aj z pohodlia gauča. Nová virtuálna realita projektu Guthaus vám umožní prejsť sa po zariadenom či prázdnom byte. Môžete si tak byť vždy istí, že ste si vybrali správne. Presvedčte sa sami, že Guthaus je skutočne miesto pre vás pomocou našej virtuálnej reality, či intuitívneho Homeshopu.

Share
corwin icon circle scroll top button
phone menu open button phone menu close button

Cookies

Pomocou cookies vieme zlepšiť váš použivateľský zážitok. Podmienky ochrany osobných údajov nájdete tu.