Let’s talk
Let’s talk

Naša história

S developmentom sme začali na Slovensku v roku 2010. Napriek našim skromným začiatkom sme sa z malej spoločnosti rýchlo transformovali na jedného z najmodernejších a najprogresívnejších developerov na Slovensku. Na trhu sme uspeli najmä vďaka tomu, že sme našim zákazníkom vždy ponúkali zdravšiu alternatívu a vyšší štandard. Vďaka nášmu nezlomnému úsiliu sme sa stali kľúčovým hráčom na trhu. Dnes pôsobíme na troch európskych trhoch, kde kontinuálne nastavujeme vyššiu latku štandardov v segmente udržateľných nehnuteľností.

Od prvého dňa sme sa zaviazali, že každý nový projekt posunieme o úroveň vyššie ako ten predchádzajúci. Postupne sme rástli od menších projektov a posunuli sa k čoraz väčším a ambicióznejším projektom, na ktorých sme spolupracovali s  najznámejšími menami svetovej architektúry a urbanizmu. V uplynulých rokoch sme úspešne zrevitalizovali niekoľko bratislavských brownfieldov, vdýchli im nový život a premenili ich na živé susedstvá. Našu pozíciu lídra v ekologickom developmente sme upevnili získaním certifikácie za výstavbu najzelenšej budovy na Slovensku a v roku 2021 sa nám tento úspech podarilo zopakovať aj na slovinskom trhu, kde pôsobíme od roku 2018. V roku 2022 sme otvorili naše nové kancelárie v Prahe v Českej republike.

Hello. Očakávali sme vás.

Vyplňte formulár, alebo nám pošlite email

Please try again and make sure to fill all required fields. If it doesn't work, please reach us by mail or phone.

Thank you

Form was successfully send.
We will contact you shortly.

Ups.

Something went wrong. Please try again.

Nechajte svoje peniaze rásť spolu s našimi projektmi

Vyplňte formulár alebo nás kontaktujte na invest@corwin.sk

Investujte teraz

Pre investorov

Toto je vaša cesta k profitu

Sme medzinárodná real estate skupina s viac ako 13-ročnými skúsenosťami v tvorbe udržateľných mestotvorných projektov. Medzi naše projekty patrí najväčší a najudržateľnejší kancelársky development v Slovinsku – Vilharia, oceňovaný Guthaus či prvá budova s certifikátom LEED Zero Carbon v strednej Európe – Einpark Offices. Každý z našich projektov je jedinečný. To čo majú spoločné sú špičkové technológie, kvalitná architektúra a spoľahlivá návratnosť investícií.

Chcem investovať

Linhartov Kvart Bonds

Povzbudení našou úspešnou emisiou na slovenskom trhu v roku 2021 spúšťame druhú emisiu dlhopisov v súvislosti s naším ľubľanským projektom Linhartov Kvart.

Úroky
6 % p.a.
Celkový objem emisie
9 500 000 €
Nominálna hodnota
10 000 €
Splatnosť
5 rokov
Bezpečnosť
Zabezpečené pozemkom
Odbornosť overená časom

Odbornosť overená časom

Naše dlhopisy, ku ktorým bude zriadená hypotéka na pozemok projektu, predstavujú jednu z najstabilnejších investičných možností na trhu.

Trvalo udržateľný rozvoj

Trvalo udržateľný rozvoj

Sme trendsetterom v oblasti udržateľných nehnuteľností a lídrom v témach ESG. Investovať do našich projektov znamená udržať si náskok na trhu a prispieť k pozitívnemu a zodpovednému rastu nášho mesta.

Bezpečná investícia

Bezpečná investícia

Nehnuteľnosti sú jedinečným produktom. Sú pevné, hmatateľné a spĺňajú jednu z našich najzákladnejších potrieb. Naše dlhopisy zabezpečené pozemkom projektu predstavujú jednu z najstabilnejších a najkonzervatívnejších investičných možností na trhu.

vytvorenej investičnej hodnoty vytvorenej investičnej hodnoty

430 mil. €

hodnota pripravovaných projektov hodnota pripravovaných projektov

2,2 mld. €

dokončených projektov dokončených projektov

12

odovzdaných bytov odovzdaných bytov

1 276

bytov v príprave alebo vo výstavbe bytov v príprave alebo vo výstavbe

5 000 +

odovzdaných alebo pripravovaných kancelárskych priestorov odovzdaných alebo pripravovaných kancelárskych priestorov

131 070m2

zelených striech zelených striech

16 861m2

zelených plôch v okolí našich projektov zelených plôch v okolí našich projektov

19 422m2

peších komunikácií peších komunikácií

13 297m2

športovísk a ihrísk v rámci našich projektov športovísk a ihrísk v rámci našich projektov

3 320m2

Dokumenty

Oboznámte sa s našou spoločnosťou a získajte hlbšie pochopenie investičných príležitostí, ktoré ponúkame, stiahnutím všetkých relevantných materiálov.

Potenciálnym investorom sa odporúča pred investičným rozhodnutím prečítanie prospektu, aby plne porozumeli potenciálnym rizikám a odmenám spojeným s investičným rozhodnutím. Prospekt bol schválený Agentúrou pre trh s cennými papiermi Slovinskej republiky (ďalej len „ATVP“). Schválenie prospektu ATVP by sa nemalo vykladať ako schválenie verejne ponúkaných cenných papierov alebo prijatých na obchodovanie na regulovanom trhu. Uvažujete o kúpe produktu, ktorý nie je jednoduchý a môže byť ťažké ho pochopiť.

Nechajte svoje peniaze rásť spolu s našimi projektmi

Vyplňte formulár alebo nám zašlite email invest@corwin.sk

Thank you

Form was successfully send.
We will contact you shortly.

Ups.

Something went wrong. Please try again.

Partneri projektu

<b>Viac o</b> Corwin

Shareholder

Corwin je lídrom v oblasti udržateľných nehnuteľností pôsobiacich v Slovinsku, na Slovensku a v Česku. Už 13 rokov prinášame najambicióznejšie projekty na trhu a sme priekopníkmi nových prístupov v oblasti trvalo udržateľného rozvoja.

<b>Viac o</b> Hartenberg Holding

Shareholder

Hartenberg Holding je spoločnosť zameraná na investície do aktív v stredoeurópskom regióne, predovšetkým v Českej republike, na Slovensku a v Poľsku. Majetkové záväzky od zakladateľov dosahujú 200 miliónov EUR. Medzi ich významné aktíva patrí FutureLife – jeden z najväčších a najrýchlejšie rastúcich poskytovateľov asistovanej reprodukcie na svete, alebo medzinárodná údržba lietadiel Avia Prime.

<b>Viac o</b> Ilirika

Leading Brokerage Company

ILIRIKA d.d. je jednou z popredných maklérskych spoločností v Slovinsku s viac ako 20-ročnými skúsenosťami. Ponúkajú širokú škálu služieb vrátane maklérstva, podnikového financovania a správy finančných nástrojov.

<b>Viac o</b> Fatur Menard

Security Agent

Fatur Menard je etablovaná slovinská advokátska kancelária s rozsiahlymi skúsenosťami s riešením najzložitejších právnych problémov a budovaním špičkových prípadov v širokej škále odvetví.

Páči sa vám naša práca?
Prihláste sa na náš newsletter

Please try again and make sure to fill all required fields. If it doesn't work, please reach us by mail or phone.

Thank you

You were successfully added tou our mailing list.

Ups.

Something went wrong. Please try again.