Let’s talk
Let’s talk

Naša história

S developmentom sme začali na Slovensku v roku 2010. Napriek našim skromným začiatkom sme sa z malej spoločnosti rýchlo transformovali na jedného z najmodernejších a najprogresívnejších developerov na Slovensku. Na trhu sme uspeli najmä vďaka tomu, že sme našim zákazníkom vždy ponúkali zdravšiu alternatívu a vyšší štandard. Vďaka nášmu nezlomnému úsiliu sme sa stali kľúčovým hráčom na trhu. Dnes pôsobíme na troch európskych trhoch, kde kontinuálne nastavujeme vyššiu latku štandardov v segmente udržateľných nehnuteľností.

Od prvého dňa sme sa zaviazali, že každý nový projekt posunieme o úroveň vyššie ako ten predchádzajúci. Postupne sme rástli od menších projektov a posunuli sa k čoraz väčším a ambicióznejším projektom, na ktorých sme spolupracovali s  najznámejšími menami svetovej architektúry a urbanizmu. V uplynulých rokoch sme úspešne zrevitalizovali niekoľko bratislavských brownfieldov, vdýchli im nový život a premenili ich na živé susedstvá. Našu pozíciu lídra v ekologickom developmente sme upevnili získaním certifikácie za výstavbu najzelenšej budovy na Slovensku a v roku 2021 sa nám tento úspech podarilo zopakovať aj na slovinskom trhu, kde pôsobíme od roku 2018. V roku 2022 sme otvorili naše nové kancelárie v Prahe v Českej republike.

Hello. Očakávali sme vás.

Vyplňte formulár, alebo nám pošlite email

Please try again and make sure to fill all required fields. If it doesn't work, please reach us by mail or phone.

Thank you

Form was successfully send.
We will contact you shortly.

Ups.

Something went wrong. Please try again.

Nechajte svoje peniaze rásť spolu s našimi projektmi

Vyplňte formulár alebo nás kontaktujte na invest@corwin.sk

Investujte teraz

O nás

Sme tím odborníkov s jasným poslaním: rozvíjať mestá zodpovedne a s pozitívnym prínosom pre spoločnosť. V spolupráci s tými najlepšími svetovými štúdiami z oblasti architektúry a dizajnu už viac ako desaťročie prinášame na trh inovatívne projekty, ktoré obohatia prírodu, no tiež život v mestách.

V našich projektoch využívame špičkové technológie, ktoré dbajú na zdravie a blahobyt všetkých obyvateľov. S každým novým projektom sa snažíme zdokonaľovať naše postupy a stať sa tak pozitívnou hybnou silou zodpovedného mestského rozvoja.

Marián Hlavačka

Našou víziou je stať sa nesporným lídrom v oblasti udržateľných nehnuteľností a hnacou silou pozitívneho a zodpovedného mestského rozvoja.

Marián Hlavačka

CEO, Corwin

vytvorenej investičnej hodnoty vytvorenej investičnej hodnoty

430 mil. €

hodnota pripravovaných projektov hodnota pripravovaných projektov

2,2 mld. €

dokončených projektov dokončených projektov

12

odovzdaných bytov odovzdaných bytov

1 276

bytov v príprave alebo vo výstavbe bytov v príprave alebo vo výstavbe

5 000 +

odovzdaných alebo pripravovaných kancelárskych priestorov odovzdaných alebo pripravovaných kancelárskych priestorov

131 070m2

zelených striech zelených striech

16 861m2

zelených plôch v okolí našich projektov zelených plôch v okolí našich projektov

19 422m2

peších komunikácií peších komunikácií

13 297m2

športovísk a ihrísk v rámci našich projektov športovísk a ihrísk v rámci našich projektov

3 320m2

Naše hodnoty

Orientácia na potreby ľudí

Orientácia na potreby ľudí

Úspešný projekt by mal dbať najmä na spokojnosť a blahobyt ľudí, preto každý jeden detail projektu tvoríme s ohľadom na ľudí a ich potreby.

Udržateľnosť

Udržateľnosť

Trvalo udržateľný rozvoj sa začína vždy zvnútra, preto v našich kanceláriách kladieme dôraz na ekologické postupy a podporujeme zamestnancov v ich rozhodnutí žiť v súlade s prírodou.

Inovatívnosť

Inovatívnosť

To, čo poháňa náš biznis vpred, sú nové nápady. Inovácie, kreativita a myslenie mimo zabehnutých koľají tvoria dôležitú súčasť našej práce.

Zanietenosť

Zanietenosť

Od každého zamestnanca očakávame, že bude mať úprimnú chuť rásť a zlepšovať sa v pracovnom aj osobnom živote.

Aktívnosť

Aktívnosť

Pri tvorbe projektov využívame prirodzené prostredie, ktoré dáva ľuďom priestor viesť zdravý životný štýl, vďaka ktorému sa budú zároveň cítiť bezpečne a pohodlne.

Spolupracujeme s vizionármi známymi po celom svete

Ako developeri a tvorcovia mesta si uvedomujeme, že nesieme zodpovednosť za to, aby naša práca odolala skúškam času a prispela k pozitívnemu rozvoju života na Zemi. Berieme ju naozaj vážne, a preto spolupracujeme s ľuďmi, ktorí zdieľajú naše hodnoty a vízie. Veríme, že práve to je kľúčom k budovaniu lepšej budúcnosti.
Na spoluprácu si preto vyberáme výhradne mená, ktorým skutočne veríme, ľudí, ktorí sú rovnako ako my odhodlaní vytvárať dlhotrvajúci pozitívny odkaz, ľudí, ktorí budú spoločne s nami napĺňať naše ciele.
Veríme, že vďaka spolupráci so zodpovednými organizáciami a jednotlivcami dokážeme za sebou zanechať dedičstvo rozvoja a inovácií, ktoré bude prínosom pre generácie, čo prídu po nás.

GEHL
SHL
Alles wird gut
Office
Manmadeland
A1
Collegium
Elea
RK
TS
Adept
HL
SuperAtelier
Snohetta
CF Moller
Naša misia Naša misia

Naša misia

Vytvárať priestor, v ktorom sa ľudia cítia tak prirodzene ako v prírodnom prostredí.

Získali sme ocenenia a uznanie od mnohých rešpektovaných organizácií.
ASB Gala 2017
ASB Gala 2018
ASBgala_2022
CIJ2018
SKAwards20LogoPortrait
Stavba roka
Zelena strecha
EU_2023
IAIA22

Naša história

S developmentom sme začali na Slovensku v roku 2010. Napriek našim skromným začiatkom sme sa z malej spoločnosti rýchlo transformovali na jedného z najmodernejších a najprogresívnejších developerov na Slovensku. Na trhu sme uspeli najmä vďaka tomu, že sme našim zákazníkom vždy ponúkali zdravšiu alternatívu a vyšší štandard.

Vďaka nášmu nezlomnému úsiliu sme sa stali kľúčovým hráčom na trhu. Dnes pôsobíme na troch európskych trhoch, kde kontinuálne nastavujeme vyššiu latku štandardov v segmente udržateľných nehnuteľností.

Naša história

Míľniky

2010

Na začiatku bola vízia. Vízia priniesť do segmentu nehnuteľností revolúciu v podobe využívania moderných technológií, zodpovedných princípov a mestského plánovania, ktoré na prvé miesto kladie potreby ľudí. Na tejto vízii sme v Bratislave založili CORWIN.

2014

Dokončili sme Rinzle, náš prvý projekt bytových domov, a nastavili tak latku pre úspech našich budúcich projektov.

2016

Od založenia CORWINU ubehlo len päť rokov, no vďaka našej odhodlanosti a tvrdej práci sme dosiahli prvý významný míľnik. Po prvýkrát sme boli zvolení za Developera roka na Slovensku. Vnímame to ako ocenenie vysokej kvality našej práce, nášho záväzku robiť veci lepšie a neochvejného zamerania na potreby našich klientov.

2018

Ako naša spoločnosť rástla, cítili sme potrebu expandovať a priniesť tak našu víziu lepšieho mesta k väčšiemu počtu ľudí. Prirodzeného partnera pre náš ďalší rast sme našli v Ľubľane, v hlavnom meste Slovinska, známeho tiež ako zelené srdce Európy. S Ľubľanou, ktorá ašpiruje na titul najzelenšieho mesta v Európe, nás spája záväzok k trvalej udržateľnosti. Pochopili sme, že to bude skvelá príležitosť ďalej napĺňať naše ciele a pozitívne ovplyvňovať životy jej obyvateľov.

2018

Dokončenie Blumental Offices, prvého projektu s certifikáciou LEED, sa stalo v histórii našej spoločnosti významným míľnikom. Vďaka revitalizácii bývalého brownfieldu a využitiu moderných technológií sa nám podarilo vytvoriť nový živý priestor, ktorý sa stal srdcom celej štvrte. Blumental Offices ponúka viac ako 15 000 m2 kancelárskych priestorov najvyššej kvality a poľahky spĺňa aj tie najprísnejšie štandardy. Dokončenie projektu sprevádzalo aj otvorenie úplne nového Námestia Mateja Korvína, ktoré ešte viac umocnilo atraktivitu tohto miesta.

2019

V roku 2019 sme začali spoluprácu so svetovo uznávanými urbanistami z Gehl Architects. Ich odbornosť a skúsenosti boli pre nás roky inšpiráciou a sme hrdí na to, že sa o ne s nami rozhodli podeliť.

2020

Pozíciu lídra na poli udržateľných nehnuteľností sa nám podarilo upevniť získaním certifikácie LEED PLATINUM pre projekt EINPARK Offices. Ide o najvyšší možný certifikačný štandard, ktorý radí náš projekt k 1 % najudržateľnejších budov sveta.

2022

Projekt Einpark Offices získal ako prvá budova v strednej Európe certifikáciu LEED Zero Carbon. Potvrdilo to našu ambíciu posunúť naše aktivity do uhlíkovo neutrálnej éry a začať napĺňať náš cieľ zostaviť prvé portfólio kancelárskych budov s nulovými emisiami na svete.

2022

Ďalšou zastávkou v našej expanzii sa stala Praha. V roku 2022 sme sa rozhodli priniesť na miestny trh s nehnuteľnosťami naše odborné znalosti a inovatívne riešenia a otvorili sme preto novú kanceláriu v českej metropole.

CSR aktivity

Podporujeme Ukrajinu

V reakcii na devastujúcu vojnu na Ukrajine sme rýchlo zmobilizovali naše sily a podali pomocnú ruku ľuďom, ktorých konflikt zasiahol. Prijali sme rýchle opatrenia a poskytli finančnú pomoc humanitárnej organizácii Magna, ktorá v zasiahnutých oblastiach poskytuje lekársku pomoc pre všetkých, ktorí ju potrebujú.

CSR aktivity

Podporujeme inklúziu

Nenávisť ani diskriminácia v akejkoľvek forme u nás nemá miesto. Veríme v inklúziu a privítame u nás každého bez ohľadu na jeho pôvod alebo presvedčenie. Aby sme pomohli formovať tolerantnú spoločnosť, aktívne podporujeme projekty, akým je napríklad Iniciatíva Inakosť. Spoločne tak pomáhame tvoriť o niečo tolerantnejší svet, v ktorom má každý právo na rešpekt a úctu.

CSR aktivity

Podporujeme miestnu komunitu

Na jednom z najnovších verejných priestranstiev v Bratislave, na námestí Mateja Korvína, pravidelne organizujeme sériu podujatí BlumentalLive. Jazzové koncerty, tanečné večery, ale aj aktivity pre deti napomáhajú rozvoj miestnej komunity a spájajú ľudí všetkých vekových kategórií. Na konte máme už viac ako 20 takýchto eventov a v spájaní ľudí s cieľom prehĺbiť spoločný pocit spolupatričnosti plánujeme pokračovať aj v budúcnosti.

CSR aktivity

Podporujeme vzdelávanie

Veríme, že dostupnosť vzdelávania je pre budovanie lepšej budúcnosti nevyhnutná. Preto sme sa zaviazali podporovať miestne školy a univerzity napríklad formou organizácie letnej školy v našich priestoroch, ale aj formou prednášok o udržateľnom rozvoji či formou materiálnej a finančnej pomoci. Vďaka spolupráci s pedagógmi a študentmi pomáhame sprístupniť kvalitné vzdelávanie každému a motivovať ďalšiu generáciu k pozitívnej zmene vo svete.

CSR aktivity

Podporujeme našich susedov

Veríme, že byť dobrý sused znamená byť ochotný podať pomocnú ruku, keď je to potrebné. Keď sa nám naskytla príležitosť pomôcť pri revitalizácii parku na Kmeťovom námestí, len na skok od našich kancelárií, neváhali sme. Ako prejav vďaky miestnej komunite za ich vrelé privítanie sme projektu poskytli nielen finančnú pomoc, ale aj naše vedomosti a skúsenosti. Odvtedy sme sa podieľali na viacerých revitalizáciách v štvrti a odhodlane pracujeme na tom, aby sa z našich projektov stali nové centrá komunitného života.

CSR aktivity

Podporujeme ľudí v núdzi

Na trhu sme síce známi ako developer inovatívnych priestorov, no uvedomujeme si, že nie každý má to šťastie mať strechu nad hlavou. Snažíme sa preto skvalitniť životy ľuďom v núdzi a okrem finančných príspevkov sa venujeme aj iným formám pomoci. Pre organizáciu Depaul Slovensko, ktorá sa venuje ľuďom bez domova, sme vyzbierali a darovali približne 100 kg oblečenia, obuvi, spacích vakov, prikrývok a vankúšov. Organizácii Nota bene sme darovali prikrývky a vankúše a starší nábytok, ako napríklad písacie stoly, skrine či police poputoval do chránenej dielne Dom Svitania.

Páči sa vám naša práca?
Prihláste sa na náš newsletter

Please try again and make sure to fill all required fields. If it doesn't work, please reach us by mail or phone.

Thank you

You were successfully added tou our mailing list.

Ups.

Something went wrong. Please try again.