Let’s talk
Let’s talk

Naša história

S developmentom sme začali na Slovensku v roku 2010. Napriek našim skromným začiatkom sme sa z malej spoločnosti rýchlo transformovali na jedného z najmodernejších a najprogresívnejších developerov na Slovensku. Na trhu sme uspeli najmä vďaka tomu, že sme našim zákazníkom vždy ponúkali zdravšiu alternatívu a vyšší štandard. Vďaka nášmu nezlomnému úsiliu sme sa stali kľúčovým hráčom na trhu. Dnes pôsobíme na troch európskych trhoch, kde kontinuálne nastavujeme vyššiu latku štandardov v segmente udržateľných nehnuteľností.

Od prvého dňa sme sa zaviazali, že každý nový projekt posunieme o úroveň vyššie ako ten predchádzajúci. Postupne sme rástli od menších projektov a posunuli sa k čoraz väčším a ambicióznejším projektom, na ktorých sme spolupracovali s  najznámejšími menami svetovej architektúry a urbanizmu. V uplynulých rokoch sme úspešne zrevitalizovali niekoľko bratislavských brownfieldov, vdýchli im nový život a premenili ich na živé susedstvá. Našu pozíciu lídra v ekologickom developmente sme upevnili získaním certifikácie za výstavbu najzelenšej budovy na Slovensku a v roku 2021 sa nám tento úspech podarilo zopakovať aj na slovinskom trhu, kde pôsobíme od roku 2018. V roku 2022 sme otvorili naše nové kancelárie v Prahe v Českej republike.

Hello. Očakávali sme vás.

Vyplňte formulár, alebo nám pošlite email

Please try again and make sure to fill all required fields. If it doesn't work, please reach us by mail or phone.

Thank you

Form was successfully send.
We will contact you shortly.

Ups.

Something went wrong. Please try again.

Nechajte svoje peniaze rásť spolu s našimi projektmi

Vyplňte formulár alebo nás kontaktujte na invest@corwin.sk

Investujte teraz
Inšpirácie

Život na Einparku sa včelám páči

Dušan Valášek
Dušan Valášek
Špecialista stavebno-technickej prípravy stavieb

Včela medonosná je jedným z najdôležitejších živočíchov na planéte. Závisí na nej naše poľnohospodárstvo či lesníctvo. Vďačíme im za naše kvety a potraviny. Život bez včiel si jednoducho nevieme predstaviť. Sme preto veľmi radi, že Corwin je od tohto roka domovom dvoch včelích rodín. Spoločne s včelárom Tomášom Blaškovičom pozorne sledujeme ich zdravotný stav a staráme sa aby mali dostatok zásob na zimu. Zatiaľ sa im darí.

Úle na Einparku

Včely z mesta

Naše mestské včely od júla obývajú úle na zelených strechách Einparku. Aj keď sa možno zdajú ako trochu netradiční obyvatelia Bratislavy, mestské včelárenie je dnes už bežné a stále populárnejšie.  Na našich strechách majú všetko čo potrebujú, ľudom aj premávke sa vyhýbajú a každodenne sa usilovne starajú o opeľovanie kvetov na našom projekte a v okolitých parkoch.

Včely na našej streche

Dôležití susedia

Napriek tomu, že sú včely zodpovedné za naše zdravé životné prostredie, každým dňom ich na svete ubúda. Ich vymiznutie by sme určite pocítili na vlastnej koži. Ochrana včiel je aj jednou z hlavných priorít Slovenskej republiky. V Corwine si preto veľmi ceníme prínos slovenských včelárov a sme vďační, že nám pomohli dať domov týmto mestským včelám. Ak sa bude včielkam na Einparku dariť, budúci rok rozšírime našu včelnicu o ďalšie včelstvá a možno vám aj dáme ochutnať ich med. Držte im palce!

Ďalšie inšpirácie

Páči sa vám naša práca?
Prihláste sa na náš newsletter

Please try again and make sure to fill all required fields. If it doesn't work, please reach us by mail or phone.

Thank you

You were successfully added tou our mailing list.

Ups.

Something went wrong. Please try again.