Domov Corwin novinky
Let’s talk
Let’s talk

Naša história

S developmentom sme začali na Slovensku v roku 2010. Napriek našim skromným začiatkom sme sa z malej spoločnosti rýchlo transformovali na jedného z najmodernejších a najprogresívnejších developerov na Slovensku. Na trhu sme uspeli najmä vďaka tomu, že sme našim zákazníkom vždy ponúkali zdravšiu alternatívu a vyšší štandard. Vďaka nášmu nezlomnému úsiliu sme sa stali kľúčovým hráčom na trhu. Dnes pôsobíme na troch európskych trhoch, kde kontinuálne nastavujeme vyššiu latku štandardov v segmente udržateľných nehnuteľností.

Od prvého dňa sme sa zaviazali, že každý nový projekt posunieme o úroveň vyššie ako ten predchádzajúci. Postupne sme rástli od menších projektov a posunuli sa k čoraz väčším a ambicióznejším projektom, na ktorých sme spolupracovali s  najznámejšími menami svetovej architektúry a urbanizmu. V uplynulých rokoch sme úspešne zrevitalizovali niekoľko bratislavských brownfieldov, vdýchli im nový život a premenili ich na živé susedstvá. Našu pozíciu lídra v ekologickom developmente sme upevnili získaním certifikácie za výstavbu najzelenšej budovy na Slovensku a v roku 2021 sa nám tento úspech podarilo zopakovať aj na slovinskom trhu, kde pôsobíme od roku 2018. V roku 2022 sme otvorili naše nové kancelárie v Prahe v Českej republike.

Hello. Očakávali sme vás.

Vyplňte formulár, alebo nám pošlite email

Skúste to znova a uistite sa, že ste vyplnili všetky povinné polia. Ak to nefunguje, kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky.

Ďakujeme

Formulár bol úspešne odoslaný.
Čoskoro vás budeme kontaktovať.

Ups.

Niečo sa pokazilo. Prosím skúste znova.

Nechajte svoje peniaze rásť spolu s našimi projektmi

Vyplňte formulár alebo nás kontaktujte na invest@corwin.sk

Investujte teraz
Domov Corwin novinky Nové dielo v Starom Meste
Inšpirácie

Nové dielo v Starom Meste

Michal Hájek
Michal Hájek
Head of Marketing and PR

Vedeli ste, že sa Bratislava môže pýšiť ďalším umeleckým dielom? Na našom námestí sme totiž uvítali významnú sochu Brémski mestskí muzikanti od uznávaného umelca Markusa Lüpertza. Starému Mestu ju zverilo partnerské mesto Brémy. Keďže umenie je pre nás v Corwine mimoriadne dôležité, radi sme mestu zapožičali pozemok na Námestí Mateja Korvína, ktoré bude socha zdobiť ďalších 10 rokov.

Slávnostné odhaľovanie sochy na Námestí Mateja Korvína

Po tabaku ani stopy

Umiestnenie tejto takmer päť metrov vysokej, dvojtonovej bronzovej sochy nie je náhodné. Svojím moderným stvárnením dokonale dotvára najmladšie námestie v metropole, ktoré vzniklo počas výstavby nášho projektu Blumental. Ten stojí na pozemku spustnutej bývalej tabakovej továrne, ktorú sme premenili na živú súčasť mesta otvorenú pre všetkých. Dúfame, že táto socha inšpirovaná príbehom bratov Grimmovcov poteší všetkých, ktorí na ňu oddnes narazia.

Slávnostné odhaľovanie sochy na Námestí Mateja Korvína

Rozprávka pre Bratislavu

Príbeh hovorí o oslíkovi, psovi, mačke a kohútovi, ktorí už majú svoje najlepšie roky za sebou a sú zabudnutí, alebo týraní svojimi pánmi. Jeden za druhým tak opustia svoje domovy a spoločne sa vydávajú na cestu do Brém, kde sa chcú stať muzikantmi. Cestou narazia na domček uprostred lesa, v ktorom nájdu lupičov. Rozhodnú sa spolupracovať, postavia sa jeden druhému na chrbát a robia rámus, kým lupiči neutečú. Po tom ako ich spoločnými silami porazia, udomácnia sa v domčeku a spoločne tam v šťastí dožijú.

Socha Brémski mestskí muzikanti

A žili spolu na večné časy

Brémski mestskí muzikanti sú príbehom o povzbudení a ukazujú, že vzdávať sa netreba ani v ťažkých životných situáciách. Práve to inšpirovalo obyvateľov Brém, partnerského mesta Bratislavy, zapožičať nám túto sochu na znak priateľstva a podpory v období pandémie. Je totiž dôležité, aby sme sa my – rovnako, ako Brémski mestskí muzikanti – v ťažkých chvíľach spojili, nevzdali sa a bojovali za svoje šťastie.

Ďalšie inšpirácie

Páči sa vám naša práca?
Prihláste sa na náš newsletter

Skúste to znova a uistite sa, že ste vyplnili všetky povinné polia. Ak to nefunguje, kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky.

Thank you

You were successfully added tou our mailing list.

Ups.

Niečo sa pokazilo. Prosím skúste znova.