corwin cursor circle black

Sú elektromobily budúcnosťou? V Corwine sme pripravení

Prejsť na článok
scroll down icon
Share

Elektromobily sa stávajú čoraz populárnejšou formou dopravy vo svete a elektromobilita predstavuje dôležitú súčasť energetickej transformácie budúcnosti. V spolupráci so ZSE Drive sme preto do projektov Blumental a Einpark osadili rýchlonabíjacie stanice, ktoré ľuďom uľahčia využívanie tejto technológie. V budúcnosti by sme radi rozšírili našu spoluprácu na nabíjačkách aj v ďalších projektoch.

Nabíjačka pri Blumentali
Nabíjačka pri Blumentali

Zelená zelenej

Nabíjačky od ZSE Drive umožňujú omnoho rýchlejšie nabíjanie než najčastejšie používané AC stanice v podobných projektoch. Bežný elektromobil dokážu nabiť už za pol hodinu. Energia, ktorú ZSE poskytuje je naviac 100 % získavaná z obnoviteľných zdrojov čo zaručuje, že využívanie týchto nabíjačiek je skutočne šetrné k životnému prostrediu.

Nabíjačka pri Einparku
Nabíjačka pri Einparku

Mobilita zajtrajška

Zavádzanie nových elektronabíjačiek v réžii ZSE Drive je kľúčovou súčasťou dôležitých projektov EÚ zameraných na prechod na energiu z obnoviteľných zdrojov a energetickú účinnosť. Elektronabíjačky sú nielen prípravou na nový spôsob dopravy budúcnosti, ale aj skvelou investíciou, ktorá zvyšuje hodnotu nehnuteľnosti a pomáha spraviť ďalší krok k ochrane životného prostredia. Sme radi, že sa môžeme podieľať na tejto snahe a dať ľuďom možnosť pohodlného a rýchleho nabíjania elektromobilov v našich budovách.

Share
corwin icon circle scroll top button
phone menu open button phone menu close button

Cookies

Pomocou cookies vieme zlepšiť váš použivateľský zážitok. Podmienky ochrany osobných údajov nájdete tu.