corwin cursor circle black

Nový spôsob kúpy bytu – pohodlne a online

Prejsť na článok
scroll down icon
Share

Ani počas pandémie sme nespomalili proces inovácie nášho odvetvia. Práve naopak. K biometrickým podpisom, obhliadkam bytov cez virtuálnu realitu, či kúpe v online homeshope sa pridáva ďalšia CORWIN inovácia, ktorá vám zjednoduší život a ušetrí čas – výber štandardu online. Celé vybavenie bytu – podlahy, obklady, dvere, či sanitu – si odteraz budete môcť zvoliť a objednať bez toho, aby ste opustili vlastnú obývačku.

Vzorový byt Guthaus

Považujem to za veľmi inovatívne a pohodlné riešenie, nielen vzhľadom na aktuálnu situáciu. Pre mňa osobne je naozaj pozitívne, že namiesto návštevy niekoľko showroomov si viem všetko vybrať na jednom mieste a následne dostanem aj náčrt ako to bude vyzerať. Táto možnosť mi ušetrí veľa času a je to naozajstný krok vpred pri výbere a kúpe bytov.

– klientka Lucia z Bratislavy

Výber štandardu v štyroch krokoch

Výberom štandardu online zaniká potreba cestovať na sedenia u dodávateľov, osobne sa stretávať, či zbierať haldy papierov. Všetko potrebné bude kedykoľvek dostupné vo vašom počítači čím sa nielen šetrí papier, ale aj zrýchľuje a zefektívňuje celý proces selekcie. Výber sa okamžite dostane priamo k dodávateľovi, takže sa nemusíte báť, že by sa niečo stratilo v administratíve. Aktuálny stav si navyše môžete kedykoľvek skontrolovať v klientskom portáli.

Vďaka online výberu štandardu sme vždy o krok bližšie k zákazníkovi. Nepotrebujeme sprostredkovávateľa, nemusíme sa spoliehať na zdĺhavé papierové procesy a o akýchkoľvek rozhodnutiach sme informovaní okamžite. Stačí sa pozrieť do portálu a môžeme ich želania pretaviť do reality.

– Dodávateľ sanity VIVA
Elektronický podpis
Elektronický podpis

Výber štandardu si samozrejme môžete aj naďalej vybaviť tradičným spôsobom osobne či pomocou videohovoru. V spojení s našou virtuálnou realitou a homeshopom však zanikajú akékoľvek obmedzenia či nebezpečie spojené s osobným kontaktom. To čo zostáva, je kedykoľvek si vybrať svoj vysnívaný domov – pohodlne, rýchlo a bezpečne.

Share
corwin icon circle scroll top button
phone menu open button phone menu close button

Cookies

Pomocou cookies vieme zlepšiť váš použivateľský zážitok. Podmienky ochrany osobných údajov nájdete tu.