corwin cursor circle black

Nový spôsob kúpy bytu – pohodlne a online

Prejsť na článok
scroll down icon
Share

Ani počas pandémie sme nespomalili proces inovácie nášho odvetvia. Práve naopak. K biometrickým podpisom, obhliadkam bytov cez virtuálnu realitu, či kúpe v online homeshope sa pridáva ďalšia CORWIN inovácia, ktorá vám zjednoduší život a ušetrí čas – výber štandardu online. Celé vybavenie bytu – podlahy, obklady, dvere, či sanitu – si odteraz budete môcť zvoliť a objednať bez toho, aby ste opustili vlastnú obývačku.

Vzorový byt Guthaus

Považujem to za veľmi inovatívne a pohodlné riešenie, nielen vzhľadom na aktuálnu situáciu. Pre mňa osobne je naozaj pozitívne, že namiesto návštevy niekoľko showroomov si viem všetko vybrať na jednom mieste a následne dostanem aj náčrt ako to bude vyzerať. Táto možnosť mi ušetrí veľa času a je to naozajstný krok vpred pri výbere a kúpe bytov.

– klientka Lucia z Bratislavy

Výber štandardu v štyroch krokoch

Výberom štandardu online zaniká potreba cestovať na sedenia u dodávateľov, osobne sa stretávať, či zbierať haldy papierov. Všetko potrebné bude kedykoľvek dostupné vo vašom počítači čím sa nielen šetrí papier, ale aj zrýchľuje a zefektívňuje celý proces selekcie. Výber sa okamžite dostane priamo k dodávateľovi, takže sa nemusíte báť, že by sa niečo stratilo v administratíve. Aktuálny stav si navyše môžete kedykoľvek skontrolovať v klientskom portáli.

Vďaka online výberu štandardu sme vždy o krok bližšie k zákazníkovi. Nepotrebujeme sprostredkovávateľa, nemusíme sa spoliehať na zdĺhavé papierové procesy a o akýchkoľvek rozhodnutiach sme informovaní okamžite. Stačí sa pozrieť do portálu a môžeme ich želania pretaviť do reality.

– Dodávateľ sanity VIVA
Elektronický podpis
Elektronický podpis

Výber štandardu si samozrejme môžete aj naďalej vybaviť tradičným spôsobom osobne či pomocou videohovoru. V spojení s našou virtuálnou realitou a homeshopom však zanikajú akékoľvek obmedzenia či nebezpečie spojené s osobným kontaktom. To čo zostáva, je kedykoľvek si vybrať svoj vysnívaný domov – pohodlne, rýchlo a bezpečne.

Share
corwin icon circle scroll top button

Sledujte nás
na Instagrame

phone menu open button phone menu close button

Cookies

Pomocou cookies vieme zlepšiť váš použivateľský zážitok. Podmienky ochrany osobných údajov nájdete tu.