Let’s talk
Let’s talk

Naša história

S developmentom sme začali na Slovensku v roku 2010. Napriek našim skromným začiatkom sme sa z malej spoločnosti rýchlo transformovali na jedného z najmodernejších a najprogresívnejších developerov na Slovensku. Na trhu sme uspeli najmä vďaka tomu, že sme našim zákazníkom vždy ponúkali zdravšiu alternatívu a vyšší štandard. Vďaka nášmu nezlomnému úsiliu sme sa stali kľúčovým hráčom na trhu. Dnes pôsobíme na troch európskych trhoch, kde kontinuálne nastavujeme vyššiu latku štandardov v segmente udržateľných nehnuteľností.

Od prvého dňa sme sa zaviazali, že každý nový projekt posunieme o úroveň vyššie ako ten predchádzajúci. Postupne sme rástli od menších projektov a posunuli sa k čoraz väčším a ambicióznejším projektom, na ktorých sme spolupracovali s  najznámejšími menami svetovej architektúry a urbanizmu. V uplynulých rokoch sme úspešne zrevitalizovali niekoľko bratislavských brownfieldov, vdýchli im nový život a premenili ich na živé susedstvá. Našu pozíciu lídra v ekologickom developmente sme upevnili získaním certifikácie za výstavbu najzelenšej budovy na Slovensku a v roku 2021 sa nám tento úspech podarilo zopakovať aj na slovinskom trhu, kde pôsobíme od roku 2018. V roku 2022 sme otvorili naše nové kancelárie v Prahe v Českej republike.

Hello. Očakávali sme vás.

Vyplňte formulár, alebo nám pošlite email

Please try again and make sure to fill all required fields. If it doesn't work, please reach us by mail or phone.

Thank you

Form was successfully send.
We will contact you shortly.

Ups.

Something went wrong. Please try again.

Nechajte svoje peniaze rásť spolu s našimi projektmi

Vyplňte formulár alebo nás kontaktujte na invest@corwin.sk

Investujte teraz
Udržateľnosť

Včely z Einparku už majú prvý med

Dušan Valášek
Dušan Valášek
Špecialista stavebno-technickej prípravy stavieb

Už je to rok odkedy sme na strechy najzelenšej office budovy na Slovensku osadili 7 včelích úľov. Vďaka starostlivosti včelára Tomáša Blaškoviča, ktorý sa stará napríklad aj o včely v prezidentskom paláci, sa im u nás darilo a za ten čas rozhodne nezaháľali. Naši najpilnejší zamestnanci nám už totiž vyrobili prvý med!

Honey harvesting at Einpark Offices

Stáčanie medu v Einpark Offices

A mesto bzučí životom

Zatiaľ čo množstvo včelstiev opeľuje veľké vysadené plochy iba s jedným druhom rastlín, naše včely majú pestrý výber potravy. Pri svojej ceste za peľom a nektárom doletia až 5 kilometrov od úľa, takže okrem takmer štyridsiatich druhov rastlín na zelených strechách Einparku sa môžu vybrať na lov aj do Pečnianskeho lesa, Sadu Janka Kráľa, botanickej záhrady, či do mnohých mestských parkov. V meste majú celoročnú pastvu a na rozdiel od vidieka nemusia opeľovať polia postriekané chemikáliami. Med, ktorý takto vyprodukujú, môže preto byť aj zdravší, kvalitnejší a vyznačovať sa pestrou kombináciou chutí.

Stáčanie medu v Einpark Offices

Stáčala už celá firma

Na prvý med od našich včiel sme sa už dlho tešili, takže ho do Einparku prišli stáčať a ochutnávať všetci. Nemuseli sme sa báť, že na nás nezostane, keďže na našej streche od jari bez prestávky pracovalo 350 000 včiel, ktoré vyrobili až 145 kg medu. O ten sa podelíme aj s našim nájomcom Mercedes-Benz, ktorý sa s nami na ochrane včelstva podieľa.

Honey harvesting at Einpark Offices

Stáčanie medu v Einpark Offices

Včela medonosná je jedným z najdôležitejších živočíchov na planéte, ktorý je však aj u nás naďalej ohrozený. Sme preto veľmi radi, že nám naša práca umožňuje robiť niečo pre jej záchranu a veríme, že aj na ďalších projektoch sa nám podarí nájsť miesto pre našich pilných medonosných kolegov.

Ďalšie inšpirácie

Páči sa vám naša práca?
Prihláste sa na náš newsletter

Please try again and make sure to fill all required fields. If it doesn't work, please reach us by mail or phone.

Thank you

You were successfully added tou our mailing list.

Ups.

Something went wrong. Please try again.