corwin cursor circle black

Veselé Vianoce a šťastný nový strom

Prejsť na článok
scroll down icon
Share

Ako iste viete, v Corwine je pre nás mimoriadne dôležité ako vplývame na svoje okolie. V tomto duchu sme sa rozhodli svojim zamestnancom, ako aj nášmu mestu darovať tieto Vianoce netradičný darček. V rámci Bratislavy v ich mene vysadíme nové stromčeky, ktoré pomôžu navrátiť do mesta trocha zelene.

Sadenie novej vegetácie predstavuje dôležitú súčasť našej snahy o znižovanie negatívnych vplyvov na životné prostredie. Rastliny vysadené na našich projektoch zohrávajú významnú úlohu v zachytávaní a cirkulácii dažďovej vody, znižovaniu prehrievania ulíc, zmierňovaniu dopadov klimatických zmien, či zlepšovaní okolitej mikroklímy. Nemenej dôležitý je aj ich pozitívny vplyv na ľudskú psychiku a ich rola v tvorbe príjemného a pekného mestského prostredia.

Blumental, Bratislava
Blumental, Bratislava

Samozrejme, výsadba zelene nemôže prebiehať len tak halabala. Pri našich projektoch vždy konzultujeme s expertmi na krajinnú architektúru, ktorí zaistia, že sa stromom na danom mieste bude dariť, budú ho vhodne dopĺňať a prinesú ľuďom čo najväčší úžitok a radosť. Aj v prípade našich darovaných stromov si na tomto dávame záležať a vedieme aktívny dialóg s mestom aby sme zaistili, že sa dostanú na to správne miesto. Dúfame, že naši zamestnanci, mesto, aj jeho obyvatelia ocenia takýto dar a budú sa s nami tešiť na to, ako budú stromčeky rásť.

 

Za tím CORWIN prajeme aj Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a šťastný nový rok 2021!

Share
corwin icon circle scroll top button
phone menu open button phone menu close button

Cookies

Pomocou cookies vieme zlepšiť váš použivateľský zážitok. Podmienky ochrany osobných údajov nájdete tu.