Domů Naše projekty
Let’s talk
Let’s talk

Naše historie

S developmentem jsme začali na Slovensku v roce 2010. Navzdory našim skromným začátkům jsme se z malé společnosti rychle transformovali na jednoho z nejmodernějších a nejprogresivnějších developerů na Slovensku. Na trhu našim zákazníkům vždy nabízeli zdravější alternativu a vyšší standard. Díky našemu nezlomnému úsilí jsme se stali klíčovým hráčem na trhu. Dnes působíme na třech evropských trzích, kde kontinuálně nastavujeme vyšší laťku standardů v segmentu udržitelných nemovitostí.

Od prvního dne jsme se zavázali, že každý nový projekt posuneme o úroveň vyšší než ten předchozí. Postupně jsme rostli od menších projektů a posunuli se k stále větším a ambicióznějším projektům, na kterých jsme spolupracovali s  nejznámějšími jmény světové architektury a urbanismu.V uplynulých letech jsme úspěšně zrevitalizovali několik bratislavských brownfieldů, vdechli jim nový život a proměnili je v živá sousedství. v roce 2021 se nám tento úspěch podařilo zopakovat i na slovinském trhu, kde působíme od roku 2018. V roce 2022 jsme otevřeli naše nové kanceláře v Praze v České republice.

Hello. Očekávali jsme vás.

Vyplňte formulář, nebo nám pošlete email

Zkuste to prosím znovu a ujistěte se, že jste vyplnili všechna povinná pole. Pokud to nefunguje, kontaktujte nás e-mailem nebo telefonicky.

Thank you

Formulář byl úspěšně odeslán.
Brzy vás budeme kontaktovat.

Ups.

Něco se pokazilo. Prosím zkuste to znovu.

Nechte své peníze růst s našimi projekty

Vyplňte formulář nebo nám napište na invest@corwin.sk

Investujte teraz

Palma

Palma
Gehl Architects
Připravuje se
Bratislava
Objevte Palmu

Meníme zanedbaný brownfield na prvé lokálne centrum Bratislavy a najzelenšiu štvrť v meste

Palma má potenciál stať sa najambicióznejším a najprospešnejším projektom, aký sme kedy postavili. V minulosti sa na tomto mieste nachádzala prosperujúca priemyselná zóna, v ktorej pôsobili významné spoločnosti ako Siemens-Schuckert alebo Dynamite-Nobel. Časom však výroba v lokalite zanikla a oblasť zostala opustená a chátrala.

Naším cieľom je premeniť Palmu, dnes opustený brownfield v severovýchodnej časti mesta, na živý, zelený a prívetivý mestský priestor, ktorý stavia do popredia pohodu a kvalitu života jej obyvateľov. Spoločne s Gehl Architects sme preto pripravili víziu štvrte, kde sú ľudia na prvom mieste, pričom chceme v Palme naďalej zachovať priemyselný genius loci. Chceme zužitkovať našu kreativitu, využívať najnovšie trvalo udržateľné technológie a priniesť na miesto nadčasovú architektúru – to všetko s cieľom premeniť Palmu na zelené a prívetivé susedstvo. Zaviazali sme sa, že zachováme unikátny charakter miesta, obohatíme jeho okolie a Palmu pretvoríme na prosperujúce miesto pre všetkých.

Štvrť:

Palma bude štvrť pre všetkých vrátane vás. Opustená priemyselná zóna sa zmení na bezchybne navrhnuté miesto, ktoré poskytne domov a pracovné príležitosti stovkám ľudí. Palma je hrdá na svoje priemyselné dedičstvo a my cítime záväzok zachovať jej genius loci oživením niekoľkých pôvodných budov. Aj napriek náročnosti ich opráv a zlému technickému stavu sme však odhodlaní urobiť všetko pre to, aby sme im vdýchli nový život.

Lokalita:

Podľa Gehl Architects je Palma brownfieldom s najlepším dopravným napojením, na akom doteraz pracovali. Celá štvrť bude navrhnutá tak, aby ste sa dostali pešo alebo na bicykli naozaj všade. Palma má výbornú dostupnosť električkou, v jej okolí sa nachádzajú dve železničné stanice a tretia – TIOP Mladá Garda, má vyrásť v blízkosti Palmy už čoskoro. Navyše z Palmy to máte len na skok do Malých Karpát, obľúbenej destinácie všetkých Bratislavčanov.

Palma - Gallery picture 0
Palma - Gallery picture 1
Palma - Gallery picture 2
Palma - Gallery picture 3
Palma - Gallery picture 4
Palma
Gehl Architects
Připravuje se
Bratislava
Objevte Palmu

Líbí se vám naše práce?
Přihlaste se na náš newsletter

Zkuste to prosím znovu a ujistěte se, že jste vyplnili všechna povinná pole. Pokud to nefunguje, kontaktujte nás e-mailem nebo telefonicky.

Thank you

You were successful added tou our mailing list.

Ups.

Něco se pokazilo. Prosím zkuste to znovu.