corwin cursor circle black

Účtovník

Prejsť na článok

Náplň práce

• Zodpovedá za správne účtovanie a samostatné riešenie všetkých účtovných operácií v rámci podvojného účtovníctva vybraných firiem zo skupiny (dodávateľsko-odberateľské vzťahy, pokladňa, bankové výpisy, interné doklady)
• Zabezpečuje prípravu podkladov pre účtovné uzávierky a realizuje ich
• Zabezpečuje účtovanie pokladne
• Pripravuje a kontroluje podklady pre účely DPH výkazov
• Zabezpečuje fakturáciu nájomného a prevádzkových nákladov
• Zabezpečuje párovanie salda dodávateľov a odberateľov
• Kontroluje náležitosti daňových dokladov a zabezpečuje odstraňovanie nedostatkov
• Zabezpečuje pravidelnú inventarizáciu účtov hlavnej knihy
• Indexuje nájomné a sleduje zmeny preddavkov na náhrady prevádzkových nákladov
• Zabezpečuje podklady a analýzy podľa požiadaviek nadriadeného a/alebo senior účtovníka
• Zabezpečuje evidenciu majetku a odpisy majetku v zmysle platnej legislatívy
• Vypracováva ročné rozúčtovanie nákladov na jednotlivé nákladové strediská a zabezpečuje vyúčtovanie po dodávateľoch

Požiadavky na zamestnanca

  • Vysokoškolské vzdelanie s ekonomickým zameraním
  • Anglický jazyk – B1
  • Microsoft Office – Pokročilý
  • Minimálne 3 roky skúseností v oblasti
  • Samostatnosť a zodpovedný prístup k práci
  • Tímový hráč
  • Proaktivita pri hľadaní riešení
  • Analytické a logické myslenie
  • Orientácia na detail

Dôvody sa pridať:

  • Získavaš nové skúsenosti
  • U nás je neformálna firemná kultúra a zdravé, priateľské pracovné prostredie
  • Moderné kancelárie v centre mesta
  • V závislosti od Tvojho výkonu Ti vyplatíme odmeny 1x ročne
  • Prispejeme Ti na Multisport kartu
  • Flexibilný pracovný čas
  • Ponúkame teambuldingy, turistické výlety a iné tímové akcie
  • Poskytujeme príspevok pri svadbe, pri narodení dieťaťa a pri doporučení kandidáta
corwin icon circle scroll top button

Sledujte nás
na Instagrame

phone menu open button phone menu close button