corwin cursor circle black

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosť v projekčnom či v architektonickom ateliéri? Hľadáš novú pracovnú výzvu a priestor na sebarealizáciu?

Ponúkame Ti takúto pracovnú náplň:
– spravovať projektovú dokumentáciu po formálnej stránke v rôznom stupni a na viacerých projektoch,
– koordinovať tok dokumentácie medzi zainteresovanými stranami,
– udržiavať aktuálnosť a úplnosť projektovej dokumentácie v čase,
– zabezpečovať pravidelný reporting o stave projektovej dokumentácie,
– realizovať formálny audit projektovej dokumentácie a jej stavu vypracovania po projektoch,
– navrhovať a implementovať automatizáciu administrácie dokumentácie,
– zlepšovať efektivitu a eliminovať chybovosť dokumentácie vytvorením systému, nástrojov, ich implementáciou a kontrolou,
– školiť zamestnancov, spolupracovníkov a externých zhotoviteľov na systém projektovej dokumentácie,
– spolupracovať na príprave a aktualizácii súvisiacich smerníc a manuálov,
– zabezpečovať archiváciu dokumentácie.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické/ stavebné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk – Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel – pokročilý
Microsoft Word – pokročilý
Microsoft PowerPoint – pokročilý
AutoCAD – pokročilý

Osobnostné predpoklady a zručnosti

– Ideálne 1 až 2 ročná pracovná skúsenosť v projekčnom alebo v architektonickom ateliéri, resp. počas VŠ štúdia,
– VŠ vzdelanie v stavebnom odbore,
– prax v projektovom riadení výhodou,
– zmysel pre detail,
– analytické a logické myslenie, schopnosť premýšľať v súvislostiach,
– proaktívny prístup,
– schopnosť samostatnej práce,
– komunikačné zručnosti a proklientska orientácia,
– tímový hráč
corwin icon circle scroll top button
phone menu open button phone menu close button