corwin cursor circle black

In-house senior právnik

Prejsť na článok

Miesto práce
Námestie Mateja Korvína 1, Bratislava

Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Termín nástupu
dohodou

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 2200 EUR / brutto (v závislosti od seniority a vzdelania kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– poskytovanie právneho poradenstva v oblasti stavebného práva a realít, projektového financovania a due dulligence pri akvizíciách;
– posudzovanie a vypracovávanie právnych dokumentov – kúpnych zmlúv, zmlúv o dielo, rezervačných zmlúv, iných inominátnych zmlúv podľa potrieb zamestnávateľa;
– prijímanie, prejednávanie a vybavovanie obchodných prípadov;
– vypracovávanie právnych rozborov a stanovísk;
– identifikovanie potencionálnych oblastí zraniteľnosti a rizík súvisiacich s dodržiavaním zákonov a iných všeobecne záväzných právnych predpisov a navrhovanie nápravných opatrení, aplikácia programu compliance;
– komunikácia a zastupovanie zamestnávateľa pred orgánmi verejnej správy, súdmi a spolupráca s externými právnikmi;
– správa inej korporátnej agendy.

Zamestnanecké výhody, benefity

– neformálna firemná kultúra, priateľské pracovné prostredie,
– možnosť kariérneho rastu,
– kancelárie v moderných priestoroch
– v závislosti od tvojho výkonu Vám vyplatíme odmeny až 2x ročne,
– prispejeme Vám na Multisport kartu, organizujeme turistické výlety,
– ponúkame Vám teambuldingy a iné tímové akcie,
– poskytujeme príspevok pri svadbe a pri narodení dieťaťa a pri odporučení kandidáta.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právne

Jazykové znalosti

Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk – Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook – pokročilý
Microsoft Excel – pokročilý
Microsoft PowerPoint – pokročilý
Microsoft Word – pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

Osobnostné predpoklady a zručnosti

– min. 4 roky praxe v oblasti realitného práva;
– samostatnosť;
– zodpovedný prístup k práci;
– precíznosť;
– disciplína;
– orientácia na zákazníka

corwin icon circle scroll top button
phone menu open button phone menu close button