corwin cursor circle black

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš vymeniť svet korporátnej BIG4 za lokálnu dynamickú spoločnosť, kde budeš súčasťou medzinárodného tímu, ktorý sa spolupodieľa na strategických rozhodnutiach.

Ponúkame Ti takúto pracovnú náplň:
– analýza domáceho trhu a zahraničných trhov za účelom nových akvizícií a expanzie;
– zabezpečenie, príprava, spracovanie a analýza finančných dát podľa požiadaviek investičného tímu;
– príprava podkladov a analýz potrebných pre získanie financovania, oceňovanie a finančné riadenie projektov;
– komunikácia so znalcami a financujúcimi bankami;
– tvorba a riadenie finančných modelov ako aj štúdií uskutočniteľnosti v súvislosti s rastom a expanziou spoločnosti;
– podpora finančných manažérov pri rozhodovaní o operatívnych ako aj investičných záležitostiach;
– príprava podkladov a komunikácia s finančnými a právnymi poradcami pri akvizičnom procese;
– spolupráca pri tvorbe a prezentácií dát pre interné účely ako aj pre poskytovateľov kapitálu.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické / technické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk – Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word – pokročilý
Microsoft Excel – expert
Microsoft PowerPoint – pokročilý

Počet rokov praxe

minimálne 2 roky

Osobnostné predpoklady a zručnosti

– pracovná skúsenosť z Big4 spoločnosti – minimálne 2 roky;
– skúsenosť z transakčného poradenstva výhodou;
– nadštandardná znalosť MS Excel;
– aktívna znalosť anglického jazyka;
– analytické a logické myslenie, schopnosť premýšľať v súvislostiach;
– schopnosť samostatnej práce a proaktivita;
– zmysel pre detail;
– dobré komunikačné zručnosti a proklientska orientácia;
– tímový hráč;
– chuť vzdelávať sa a neustále na sebe pracovať;
– záujem o trh nehnuteľností významným plusom.
corwin icon circle scroll top button

Sledujte nás
na Instagrame

phone menu open button phone menu close button