corwin cursor circle black

Facility manažér

Prejsť na článok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme posilu na pozíciu Facility manažér, ktorý je v roli tímového vedúceho tímu Facility špecialistov.

Čo bude tvojou pracovnou náplňou?
– zefektívňovať a nastavovať procesy v rámci tímu technickej správy nehnuteľností;
– spolupracovať pri vypracovaní ročného vyúčtovania Spoločných prevádzkových nákladov;
– participovať pri každoročnom prehodnocovaní zálohových platieb Spoločných prevádzkových nákladov;
– spolupracovať pri príprave ročného budgetu na údržbu a prevádzku objektov /OPEX/, ročného investičného budgetu /CAPEX/ a sledovať aktuálny rozpočty v danom roku;
– každoročne prehodnocovať a nachádzať rezervy a úspory na objektoch, zefektívňovať správu objektov po energetickej a ekonomickej stránke;
– komunikovať s nájomcami ohľadne prevádzkových a technických problémov;
– zodpovedať za sledovanie zabezpečenia komfortu pri užívaní nájomného priestoru (tepelný komfort, riešenie havarijných stavov a závad, čistota v spoločných priestoroch, jednoduchá orientáciu v objekte, informovanosť a.i.);
– zúčastňovať sa na odovzdávaní a preberaní nájomných priestorov;
– riešiť vzniknuté situácie vo vzťahu k dodávateľovi tepla a chladu a k správcom bytových domov projektov zamestnávateľa;
– spolupráca na prevádzke dcérskej spoločnosti – dodávateľa elektriny v objektoch zamestnávateľa – na základe udelenej licencie na podnikanie v elektroenergetike / MDS;
– zodpovedať za energetický manažment na zverených objektoch, pravidelný reporting odpočtu médií (teplo, chlad, plyn, elektrina, voda);
– zodpovedať za technickú a prevádzkovú agendu objektov vo vlastníctve zamestnávateľa/prenajímateľa;
– zodpovedať za technický stav objektov, technológií, upratovania, SBS, parkovacieho systému, údržbu zelene v exteriéri a interiéri, zimná údržbu, dekoráciu infopultov;
– koordinovať a kontrolovať technický tím údržby prostredníctvom Facility špecialistov;
– pripravovať výberové konania na dodávateľov služieb, zodpovedať za zazmluvnenie týchto činností;
– zabezpečiť archiváciu projektovej dokumentácie objektov a nájomných jednotiek;
– schvaľovať dodávateľské faktúry, kontroluje ich správnosť;
– identifikovať a implementovať inovácie v oblasti prevádzky a údržby objektov;
– koordinácia tímu technickej správy rezidenčných projektov zamestnávateľa;
– pravidelný reporting nadriadenému a vedeniu spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word – Mierne pokročilý
Microsoft Excel – Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint – Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

min. 5 rokov praxe v oblasti správy objektov a prax v oblasti energetiky / MDS výhodou

Osobnostné predpoklady a zručnosti

– samostatnosť a zodpovedný prístup k práci;
– tímový hráč;
– proaktivita;
– profesionálne vystupovanie a nekonfliktnosť;
– schopnosť stanoviť si priority;
– dôveryhodnosť a spoľahlivosť;
– schopnosť riešiť úlohy ad hoc a rýchlo nájsť riešenie vzniknutého problému;
– §21 a vyšší podľa Vyhl. 518/2009 a znalosť zákona 251/2012 Z. z. o energetike výhodou;
– skúsenosť s FM systémom výhodou
corwin icon circle scroll top button
phone menu open button phone menu close button